Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Termodinamik Şirketler Grubu'nda Hisse Devri

Termodinamik ve Akımsan hisselerinin tamamı Mehmet Güran'a geçti. 2001 krizinde ısıtma sektörüne girdiklerini ve bugün Ege Bölgesi'nde lider olduklarını, yaygın bir bayi ağı kurduklarını ifade eden Termodinamik Şirketler Grubu Yönetim Kurul Başkanı Mehmet Güran, yine bir kriz döneminde kendisini ve ortağını memnun eden bir anlaşmaya imza

yapi.com.tr
Termodinamik Şirketler Grubu'nda Hisse Devri

Termodinamik ve Akımsan hisselerinin tamamı Mehmet Güran'a geçti. 2001 krizinde ısıtma sektörüne girdiklerini ve bugün Ege Bölgesi'nde lider olduklarını, yaygın bir bayi ağı kurduklarını ifade eden Termodinamik Şirketler Grubu Yönetim Kurul Başkanı Mehmet Güran, yine bir kriz döneminde kendisini ve ortağını memnun eden bir anlaşmaya imza attıklarını belirtti.

Güran, kriz dönemi olmasına rağmen 2 milyon dolarlık yatırımlarının devam ettiğine dikkat çekerek, 300 kişi istihdam ettiklerini ve yeni yatırımlarla çalışan sayısının daha da artacağını söyledi. Termodinamik olarak ulusal bir marka olma yolunda kendilerinden emin bir şekilde ilerlediklerini belirten Güran, sözlerine şöyle devam etti:

"Türkiye genelinde kaliteden ödün vermeden hizmet sunuyoruz. Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda sürekli gelişerek, her türlü ortama uygun farklı ısıtma seçenekleri sunmaktayız. 2005 yılında Termodinamik Pencere Fabrikası'nı kurarak PVC sektörüne, PVC kapı ve pencere sistemleri, panjur, sineklik üretimi ile adım attık. Endüstriyel kepenk ve garaj kapıları üretimiyle ürün gamını genişlettik. Müşteri arz ve taleplerini ön planda tutarak 2008 yılında alüminyum kapı ve pencere sistemleri üretimine, 2008 yılının son çeyreğinde ise cephe ve korkuluk sistemleri üretimine başladık. Fabrikamızda  yüksek teknolojiyi kalite ve estetik ile bütünleştirdik. Akımsan ise 1988 yılında saç parça ve saç kalıp imalatı için kuruldu. Elektromekanik, ısıtma, telekomünikasyon, otomotiv, elektrik vb birçok sektöre hizmet veriyor. Şu anda dünyanın önde gelen otomotiv ve elektrik firmalarına üretim yapmaktayız".

http://www.yapi.com.tr/haberler/termodinamik-sirketler-grubunda-hisse-devri_70134.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!