Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

The WOO’nun İlk Mağazası Palladium’da açıldı

'Evim için, benim için' felsefesiyle yola çıkan The WOO, ev yaşamının tüm ihtiyaçlarına dair farklı beğeni ve tarzlardaki ürünleri aynı çatı altında sunuyor. Kurucularının mimari bilgi birikimlerine dayanan özenli dokunuşları ile şekillenmiş binlerce ürün, yine aynı profesyonel bilgi ve bakış açısı ile bir bütünlük içerisinde tüketici ile

yapi.com.tr
1 The WOO’nun İlk Mağazası Palladium’da açıldı

The WOO, ilk mağazasını 18 Kasım Çarşamba günü Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi’nde açtı. Mağaza, mimari dokunuşlarla şekillenmiş binlerce ürünü profesyonel bilgi ve bakış açısıyla bir bütünlük içerisinde sergiliyor. Herkesin kendi evinin mimarı olabilmesi için mimar gözüyle dekore edilmiş mekânlar sunan ve müşterileri için ilham verici kurgular yaratan The WOO’yu ziyaret eden herkes keyifle dolaşıyor. 

The WOO’nun ilk mağazasının açılışı ve markanın lansmanı ile ilgili açıklama yapan Genel Müdür Mete Övür, “Farklı tarzlarda çok çeşitli ev dekorasyonu ve ev yaşam ürünlerini aynı mekânda buluşturuyoruz. Başka bir örneğimiz yok. Çünkü biz The WOO’da mimari bilgi ve tecrübemizi ortaya koyuyoruz. Tüketicilerin beklentilerini iyi anlıyoruz ve bu beklentilere uygun ürünlerle cevap veriyoruz. Son iki yılımız The WOO’nun doğuşu için yoğun hazırlıklarla geçti. Kurban Bayramı ve Yılbaşı öncesinde Palladium The WOO mağazamızı açmış olmaktan dolayı mutluyuz. 2010 yılının Şubat ayında da Forum İstanbul’da 1000 metrekare alanda The WOO’nun ikinci mağazasını açmaya hazırlanıyoruz” dedi.

Mete Övür'Evim için, benim için' felsefesiyle yola çıkan The WOO, ev yaşamının tüm ihtiyaçlarına dair farklı beğeni ve tarzlardaki ürünleri aynı çatı altında sunuyor. Kurucularının mimari bilgi birikimlerine dayanan özenli dokunuşları ile şekillenmiş binlerce ürün, yine aynı profesyonel bilgi ve bakış açısı ile bir bütünlük içerisinde tüketici ile buluşuyor.

Üretimimizin yüzde 70’i yurt dışında, yüzde 30’u Türkiye’de

Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren The WOO, herkesin kendi evinin mimarı olabilmesi için mimar gözüyle dekore edilmiş mekânlar sunuyor. Genel Müdür Mete Övür, “Biz üretici değil, ürettiren bir firmayız. Tüm dünyada 100’e yakın atölye ve fabrika ile çalışıyoruz. Ürünlerimizin yüzde 70’ini yurtdışında farklı ülkelerde, yüzde 30’unu Türkiye’de yaptırıyoruz. Her ürün için en özel imalat yerlerini tercih ediyoruz. Amacımız, ev ve ev yaşamına dair çeşitli ürünleri bir noktada tüketici ile buluşturmak. The WOO’yu ziyarete gelen herkes, zamandan kazanç sağlayabileceği gibi, ürünler arasında özgürce gezebilme ve ürünleri keşfedebilme imkânı da kazanacak” dedi.Türkiye’de benzeri yok!

Övür, The WOO’nun iç mimari ve dekorasyon bilgisini perakendecilik anlayışı ile birleştirdiğine dikkat çekerek Türkiye ve dünyada benzer başka bir çalışmanın olmadığını da sözlerine ekledi. Övür, “The WOO, yepyeni konseptler getiriyor. Ürün tasarımlarında ve The WOO mağazalarındaki sergileme anlayışında konusunda uzman iç mimarların dokunuşları ve ilhamları var. Biz müşterilerimize birbirine benzer ürünler değil, geniş bir yelpazede klasikten minimaliste farklı tarzlarda ürünler sunuyoruz.”dedi. The WOO’da yaklaşık bir ay boyunca alışveriş yapma şartı aramadan herkese hediye kupon dağıtılacağını da belirten Övür, “The WOO, 20 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında mağazayı ziyaret eden tüm ziyaretçilere alışveriş yapma koşulu olmadan hediye kuponu verecek. The WOO mağazasını ziyaret edip kupon dolduranlar arasından 1 kişiye 5 bin, 2 kişiye 2 bin 500, 3 kişiye bin Türk Lirası değerinde hediye çekleri vereceğiz” dedi.  

http://www.yapi.com.tr/haberler/the-woonun-ilk-magazasi-palladiumda-acildi_74517.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • kırmızı koltuğun fiyatını ve ölçülerini öğrenebilir miyim? nazife@mynet.com.tr YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!