Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TLS Lojistik'e Yeni 'Akıllı' Depo

TLS Lojistik, istikrarlı büyüme hedefleri doğrultusunda yatırımlarını sürdürüyor. Şirket son olarak Tuzla Orhanlı’da Capella adı verilen iki katta toplam 22 bin metrekare kapalı alana sahip deposunu hizmete açtı. Uluslararası A Sınıfı depo standartlarını eksiksiz karşılayan Capella’nın üst kat yüksekliği net olarak 14.5 metre.

yapi.com.tr
TLS Lojistik'e Yeni 'Akıllı' Depo

TLS Lojistik, istikrarlı büyüme hedefleri doğrultusunda yatırımlarını sürdürüyor. Şirket son olarak Tuzla Orhanlı’da Capella adı verilen iki katta toplam 22 bin metrekare kapalı alana sahip deposunu hizmete açtı. Uluslararası A sınıfı depo standartlarını eksiksiz karşılayan Capella’nın üst kat yüksekliği net olarak 14,5 metre. Tesisin tüm iç ve dış alanları, harekete duyarlı ve gece görüş sistemli kamera ağıyla 7/24 denetleniyor. 250 kişilik bir ekibin çalıştığı 'çok kullanıcılı' tesiste, kişilerin farklı operasyonel alanlara erişimi 'kartlı yetkilendirme' sistemiyle kontrol ediliyor.

Capella’ya  TLS Lojistik’in global ve güçlü dağıtım ağının entegre edilmesiyle, ‘kapıdan kapıya’ tam kapsamlı tedarik zinciri altyapısının kurulmuş olduğunu belirten TLS Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ Hacıalioğlu, “Capella, uluslararası A Sınıfı depo standartlarını eksiksiz karşılıyor. 2012 yılına çok hızlı başladık; yeni müşterilerle yeni kontratlar imzaladık. Bununla birlikte artan ihtiyaçlarımızı dikkate alarak yeni bir depo yatırımına karar verdik. Capella, son yıllarda yapılmış en donanımlı tesislerden biri. TLS ailesi olarak, büyüme hızımızı yeni yatırımlar, yüksek teknolojik donanımımız ve konusunda yetkin ekibimizle destekliyoruz” diye konuştu.

FM Global standartlarında üst düzey yangın güvenliği donanımına sahip olan Capella’da, antrepo ve serbest depolama hizmetlerine ek olarak; etiketleme, kodlama, 2D kodlama ve yeniden ambalajlama başta olmak üzere çok çeşitli ‘katma değerli’ hizmet hijyenik standartlarda veriliyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/tls-lojistike-yeni-akilli-depo_91834.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!