Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TMB Başkan Vekili Sazak, Avrupa Müteahhitler Birliği Yönetiminde

Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkan Vekili Emin Sazak, Avrupa Uluslararası Müteahhitler Birliği (EIC) Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

yapi.com.tr
TMB Başkan Vekili Sazak, Avrupa Müteahhitler Birliği Yönetiminde

Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkan Vekili Emin Sazak, Avrupa Uluslararası Müteahhitler Birliği (EIC) Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

TMB'den yapılan yazılı açıklamada, Berlin'de düzenlenen EIC'nin Genel Kurulu'nda Türk inşaat sektörünün uluslararası platformdaki tek temsilcisi TMB'yi temsil eden Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Yüksel İnşaat Üst Yöneticisi Emin Sazak'ın Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildiği bildirildi.
    
Açıklamada, uluslararası müteahhitlik hizmetlerinde dünya genelinde üyelerinin çıkarlarını koruyan, üyelerine deneyimlerin paylaşma, işbirliği geliştirme imkanı sağlayan EIC'nin, inşaat sanayinin gerek bugünü gerekse geleceği konusunda gerekli adımların atılabilmesi ve önlemlerin alınması amacıyla çalışmalar yürüten önemli bir meslek kuruluşu olduğu belirtildi.
    
TMB'nin 2002'den bu yana üyesi olduğu ve bu yıl 40. kuruluş yıl dönümünü kutlayan EIC'nin, bünyesinde yer alan birlikle işbirliği çerçevesinde anılan ulusal birliklerin üyesi müteahhitlik firmalarının dünya genelinde faaliyetlerine destek vermek amacıyla politik, ekonomik ve yasal koşulları geliştirme ve iyileştirme yönünde çalışmalar yaptığı ifade edildi. (AA)

 

ETİKETLER: firma kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/tmb-baskan-vekili-sazak-avrupa-muteahhitler-birligi-yonetiminde_79111.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!