Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TMSF, 102 Taşınmazı Satışa Çıkarıyor

TMSF, muhammen bedelleri toplamı yaklaşık 120 milyon TL olan 102 taşınmazı yarın satışa çıkaracak. TMSF'den yapılan açıklamaya göre, gayrimenkuller dört ayrı ihalede açık artırmaya sunulacak. Muhammen bedeli 40 milyon TL olan Tahir Bey Yalısı'nın da satışa çıkarılacağı ihalede, düşük bedelli taşınmazlar da yer alacak.

Referans Gazetesi
TMSF, 102 Taşınmazı Satışa Çıkarıyor

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), muhammen bedelleri toplamı yaklaşık 120 milyon TL olan 102 taşınmazı yarın satışa çıkaracak. TMSF'den yapılan açıklamaya göre, gayrimenkuller dört ayrı ihalede açık artırmaya sunulacak. Muhammen bedeli 40 milyon TL olan Tahir Bey Yalısı'nın da satışa çıkarılacağı ihalede, düşük bedelli taşınmazlar da yer alacak.
    
Saat 10.00-12.32 arasında düzenlenecek ihalede Tahsilat Dairesi'nin 50, 13.30'da başlayacak müzayedede ise İştirakler ve Gayrimenkuller Dairesi'nin 45 taşınmazı yer alacak. Bu açık artırmaları yanı sıra saat 12.45'te Tasfiye Dairesi'nin 1, 15.00'te Birleşik Fon Bankası'na ait 6 gayrimenkul satışa çıkarılacak.
    
Satışa çıkarılacak gayrimenkuller arasında en yüksek muhammen bedele sahip taşınmaz 40 milyon TL ile değerindeki yalı olacak. Tahir Bey Yalısı olarak adlandırılan yalı, İstanbul Beykoz'da yer alıyor. Bu gayrimenkulü, 37 milyon 72 bin TL tutarındaki İstanbul Gaziosmanpaşa'daki arsa izliyor. Ankara Keçiören'deki 6 milyon 295 bin 480 TL'lik arsa ile Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan 5 milyon TL muhammen bedelli fabrika binası da önemli taşınmazlar arasında bulunuyor.
    
Kocaeli Gölcük'teki 192 TL değerindeki arsa ile 910 TL muhammen bedelli Hatay İskenderun'daki arsa, açık artırmalarda yer alacak düşük tutarlı taşınmazlardan birkaçını oluşturuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tmsf-102-tasinmazi-satisa-cikariyor_66929.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!