Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

TMSF, İki Şirketi Satışa Çıkardı

TMSF, Çukurova Beşiktaş Gayrimenkul’ü 230 milyon lira muhammen bedel üzerinden, Vera Denizcilik'i ise 3,5 milyon TL'lik muhammen bedel üzerinden satışa çıkardı.

yapi.com.tr
TMSF, İki Şirketi Satışa Çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Çukurova Beşiktaş Gayrimenkul ile Vera Denizcilik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü satışa çıkardı. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, 230 milyon TL muhammen bedel üzerinden satışa çıkarılan Çukurova Beşiktaş Gayrimenkulü Ticari ve İktisadi Bütünlüğü için 18 Ocak 2021 tarihine kadar teklif verilebilecek. İhale, 19 Ocak 2021'de yapılacak.

Dünya’da yer alan habere göre; ihale yoluyla satışı öngörülen Çukurova Beşiktaş Gayrimenkulü Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, Çukurova Holding A.Ş.'nin sahip olduğu; İstanbul Beşiktaş Rumeli Hisarı Mahallesi'nde 2 bin 392 metrekare alanlı işhanı nitelikli gayrimenkul ile Çukurova Holding A.Ş. ile Gamat Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. arasında akdedilen kira sözleşmesinden oluşuyor.

Vera Denizcilik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ise 3.5 milyon TL muhammen bedel üzerinden satışa çıkarıldı. İşletme varlığı; uzunluğu 189.80 m, ağırlığı 47,929 deadweight ton olan Vera 9 (kiradaki ismi Era S) isimli kuru yük gemisi, gemi demirbaşları ile Vera Denizcilik A.Ş.'nin taraf olduğu bareboat kira sözleşmesinden oluşan Vera Denizcilik Ticari ve İktisadi Bütünlüğü için 1 Şubat 2021 tarihine kadar teklif verilebilecek. İhale, 2 Şubat 2021'de yapılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tmsf-iki-sirketi-satisa-cikardi_183410.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Ytong Çatı Paneli

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!