Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Tokat'taki ADOÇİM Çimento Fabrikası 3 Kategoride Kalite Belgesi Aldı

Tokat'ın Artova ilçesindeki ADOÇİM Çimento Fabrikası 3 kategoride kalite belgesi aldı. ADOÇİM Çimento Fabrikası'nın almaya hak kazandığı ISO 9001 Kalite 2008 kalite yönetim sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi ile OSHAH 18001 işçi sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi belgeleri, kentteki bir otelde düzenlenen törenle verildi.

yapi.com.tr / AA
Tokat'taki ADOÇİM Çimento Fabrikası 3 Kategoride Kalite Belgesi Aldı

Tokat'ın Artova ilçesindeki ADOÇİM Çimento Fabrikası 3 kategoride kalite belgesi aldı.
ADOÇİM Çimento Fabrikası'nın almaya hak kazandığı ISO 9001 Kalite 2008 kalite yönetim sistemi, ISO 14001 çevre yönetim sistemi ile OSHAH 18001 işçi sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi belgeleri, kentteki bir otelde düzenlenen törenle verildi.
    
Tokat Valisi Şerif Yılmaz, törende yaptığı konuşmada, ADOÇİM'in Tokat ekonomisine büyük katkılarının olduğunu ifade eden Yılmaz, ''Sürdürülebilir kalkınmanın gereği kalite, çevre, insan sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili almış oldukları bu ödülle ilimizde örnek olmuşlardır. Aldıkları bu belgelerden dolayı kendilerini tebrik ediyorum'' diye konuştu.
    
ADOÇİM Çimento Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş Genel Müdürü Ahmet Vasfi Pekin ise günümüzde standartlarda mal üretmenin yeterli olmadığını ifade ederek, şöyle konuştu:
    
''Hem çalışanlarınızın hem de çevrenizin sağlığına önem vermek şirketler için önemli hale gelmiştir. Dünyadaki büyük şirketler gönüllü bir araya gelerek sürdürülebilir kalkınma programına yönelik platform oluşturmuş durumdalar. Bu platformda çimento üreten şirketler bir araya gelerek sürdürülebilir inisiyatifi adı altında bir platform kurmuşlar. Bu platformun üyeleri arasında ADOÇİM de bulunmakta. ADOÇİM olarak iş sağlı ve çevre konularında da birinci önceliği veriyoruz. Bu konularda hissedarlarımızın tam desteğine sahibiz.''
    
Daha sonra şirketin almaya hak kazandığı belgeler, Vali Şerif Yılmaz ve diğer yetkililer tarafından verildi.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/tokattaki-adocim-cimento-fabrikasi-3-kategoride-kalite-belgesi-aldi_90321.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!