Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TOKİ 130 Afet Konutu Yapıyor

Esenler İkitelli mevkinde tünel kalıp sistemi ile betonarme karkas 130 adet afet konutu, konvansiyonel kalıp sistemi ile betonarme Karkas 144 adet dükkan ve 1'er adet çay ocağı ve bekçi kulübesi ile adaiçi, genel altyapı ve çevre düzenleme inşaatı gerçekleştirilecek.

Yeni Şafak Gazetesib>Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı İstanbul'da konut, dükkan ve altyapı inşaatı işlerini ihaleye çıkardı. Esenler İkitelli mevkinde tünel kalıp sistemi ile betonarme karkas 130 adet afet konutu, konvansiyonel kalıp sistemi ile betonarme Karkas 144 adet dükkan ve 1'er adet çay ocağı ve bekçi kulübesi ile adaiçi, genel altyapı ve çevre düzenleme inşaatı gerçekleştirilecek. İhale, 26 Aralık 2007 tarihinde saat 10.00'da TOKİ'de gerçekleştirilecek.

Katılımcılar işin şartnamesini Toplu Konut İdaresi Başkanlığından görebilecekleri gibi aynı yerden bedeli mukabili temin edebilecekler. Teklif mektupları ise Toplu Konut İdaresi Başkanlığına anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek. Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşmesi imzalanacak. Tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere teminat verecekler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/toki-130-afet-konutu-yapiyor_57783.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!