Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TOKİ, Eskişehir'e Vergi Dairesi Yaptıracak

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Eskişehir vergi dairesi hizmet binası ve misafirhane inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatını yaptırmak üzere ihale açtı. İhale, 14 Eylül 2009 tarihinde saat 10.30'da TOKİ'de "açık ihale usulü" ile gerçekleştirilecek. Yer tesliminden itibaren 550 günlük süreyi kapsayacak olan ihaleye sadece yerli

Dünya Gazetesi
TOKİ, Eskişehir'e Vergi Dairesi Yaptıracak

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Eskişehir vergi dairesi hizmet binası ve misafirhane inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatını yaptırmak üzere ihale açtı. İhale, 14 Eylül 2009 tarihinde saat 10.30'da TOKİ'de "açık ihale usulü" ile gerçekleştirilecek. Yer tesliminden itibaren 550 günlük süreyi kapsayacak olan ihaleye sadece yerli firmalar katılabilecek.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif, sadece fiyat esasına göre belirlenecek olan ihalede katılımcılar şartnameyi bedeli mukabili TOKİ'den satın alabilecekler. Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, ihale günü ihale saatine kadar TOKİ'ye anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek. Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.

İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler. Söz konusu inşaatlar konvansiyonel kalıp sistemiyle betonarme karkas olarak gerçekleştirilecek.

Bu arada TOKİ, daha önce de İzmir'in Karşıyaka ilçesi Salhane vergi dairesi binasının inşaatını yaptırmak üzere ihale açmıştı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/toki-eskisehire-vergi-dairesi-yaptiracak_71659.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!