Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TOKİ’den Altındağ’da 442 Adet Konut İhalesi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Altındağ Aktaş’a konut, adaiçi ve genel altyapı ile çevre düzenlemesi inşaatını yaptırmak üzere ihale açtı. Tünel kalıp sistemiyle 442 adet konut, adaiçi ve genel altyapı ile çevre düzenlemesi işleri "açık ihale usulü" ile yaptırılacak. İhale, 25 Aralık 2008 tarihinde saat 10.00’da TOKİ’de yapılacak.

Hürriyet ANKARA
TOKİ’den Altındağ’da 442 Adet Konut İhalesi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Altındağ Aktaş’a konut, adaiçi ve genel altyapı ile çevre düzenlemesi inşaatını yaptırmak üzere ihale açtı. Tünel kalıp sistemiyle 442 adet konut, adaiçi ve genel altyapı ile çevre düzenlemesi işleri "açık ihale usulü" ile yaptırılacak. İhale, 25 Aralık 2008 tarihinde saat 10.00’da TOKİ’de yapılacak. Yer tesliminden itibaren 550 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine tüm istekli firmalar katılabilecek. Ancak ihalede yerli istekliler lehine yüzde 15 oranında fiyat avantajı uygulanacak.

İhalelere katılmak isteyenler şartnameyi her iş için ayrı bedel ödeyerek TOKİ’den temin edebilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları belirtilen ihale tarihlerinde ihale saatine kadar TOKİ’ye anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek. Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak.

İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalelerde katılımcılar teklif ettikleri bedelin yüzde 3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tokiden-altindagda-442-adet-konut-ihalesi_64650.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!