Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TOKİ'den Çanakkale'ye Okul

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Çanakkale Merkeze ilköğretim okulu, altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı yaptırmak üzere ihale açtı. İhale ile söz konusu yerde konvansiyonel kalıp sistemiyle betonarme karkas 32 derslikli ilköğretim okulu ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı gerçekleştirilecek. İhale, 28 Ağustos 2009 tarihinde saat

Sabah EMLAK
TOKİ'den Çanakkale'ye Okul

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Çanakkale Merkeze ilköğretim okulu, altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı yaptırmak üzere ihale açtı. İhale ile söz konusu yerde konvansiyonel kalıp sistemiyle betonarme karkas 32 derslikli ilköğretim okulu ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı gerçekleştirilecek. İhale, 28 Ağustos 2009 tarihinde saat 14.30'da TOKİ'de ''açık ihale usulü'' ile yapılacak.

Yer tesliminden itibaren 550 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesine sadece yerli firmalar katılabilecek. İhalede ekonomik açıdan en avantajlı teklif, sadece fiyat esasına göre belirlenecek. Katılımcılar şartnameye göre hazırlayacakları teklif mektuplarını, ihale günü ihale saatine kadar anahtar teslimi götürü bedel üzerinden komisyona verecek. Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak. İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede istekliler teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tokiden-canakkaleye-okul_71229.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!