Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

150 Milyar Dolar Nereye Gitti?

Topbaş'la İlgili Dosyaları Zamanı Geldiğinde Açacağım

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sayın Topbaş ile ilgili, yeri ve ortamı olduğu zaman dosyaları açacağım" dedi. Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın partisinin bazı belediye başkan adaylarını açıkladığı basın toplantısından ayrılırken, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Milliyet GazetesiCHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sayın Topbaş ile ilgili, yeri ve ortamı olduğu zaman dosyaları açacağım" dedi. Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın partisinin bazı belediye başkan adaylarını açıkladığı basın toplantısından ayrılırken, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"Dürüst siyaset anlayışını İstanbul’da da sürdüreceğini" ifade eden Kılıçdaroğlu, basında uzun süredir kendisinin aday olacağına ilişkin haberler yer aldığını anımsattı ve "Dolayısıyla benim için sürpriz olmadı" dedi.

Kılıçdaroğlu, kendisi için artık yeni bir sayfanın açıldığını, İstanbul’a, İstanbullulara hizmet edeceğini ve bundan da büyük bir keyif alacağını belirterek, şöyle konuştu:

"İstanbullulara hesap vereceğim. Ben İstanbul’un simitçisini, çaycısını, balıkçısını, esnafını, sanayicisini seviyorum. Onlara hizmet etmek benim için bir onurdur. Daha önce 12 yıl İstanbul’da kaldım. İstanbullulara elimden geldiğince bürokrat olarak hizmet verdim. Bu kez de bir politikacı olarak hizmet vermekten de onur duyuyorum."

Kemal Kılıçdaroğlu, bir gazetecinin "Sayın Topbaş’la da düello yapacak mısınız?" sorusuna, "Sayın Topbaş ile ilgili, yeri ve ortamı olduğu zaman dosyaları açacağım. Kendisi arzu ederse elbette tartışırız. Uygar ölçüler içinde tartışmak benim için büyük bir keyiftir. Umuyorum Sayın Topbaş için de keyif olur" karşılığını verdi.

Kılıçdaroğlu, aynı gazetecinin, "Elinizde yeni belgeler var mı?" sorusu üzerine de "İstanbul, bu konuda çok bereketli bir alan. Öyle söyleyeyim..." dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/topbasla-ilgili-dosyalari-zamani-geldiginde-acacagim_66118.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!