Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Topkapı Zeytinburnu ve Bakırköy Parkları Yenileniyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Topkapı, Zeytinburnu ve Bakırköy'deki parkların yeniden düzenmesi ve yeni yeşil alanları

İBB
Topkapı Zeytinburnu ve Bakırköy Parkları Yenileniyor

b>İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Topkapı, Zeytinburnu ve Bakırköy'deki parkların yeniden düzenmesi ve yeni yeşil alanların tanzimi için ihale açıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, İstanbul Surdışı-1 (Topkapı-Zeytinburnu-Bakırköy)'deki Parkların Bakım ve Onarımı ile Yeni Yeşil Alanların Tanzimi" işini, 25 Mart 2004 Perşembe günü saat 14.00'de İstanbul Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu'nda açık ihale usulüyle ihale ediyor.

Gerçekleştirilecek ihaleyle, yaklaşık 1 milyon 40 bin metrekarelik bir yeşil alana sahip olan Topkapı-Zeytinburnu-Bakırköy Parkları yeniden düzenlenerek modernleştirilecek.

İhaleye katılmak isteyen isteklilerin, Kamu İhale Kanunu'nda belirtilen şartları taşıması ve (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Abide-i Hürriyet Cad. Çağlayan Lisesi Yanı Çağlayan / İstanbul) adresinden 500 milyon lira bedelle ihale dokümanı satın alması gerekiyor.

Teklifler, 25 Mart 2004 Perşembe günü saat 14:00 'a kadar (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu-Merter / İstanbul) adresine verilebilir ya da iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilebilir.

http://www.yapi.com.tr/haberler/topkapi-zeytinburnu-ve-bakirkoy-parklari-yenileniyor_9185.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!