Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Toplanan Sanal Enerji Miktarı 63 Milyon Watt'a Ulaştı

Zorlu Enerji Grubu'nun internet üzerinden yürüttüğü ''Her Nefes Bir Enerji'' projesi köy okullarının bir yıllık elektrik giderini karşılıyor. ''www.hernefesbirenerji.com'' sitesini 2 ayda yaklaşık 46 bin kişi ziyaret ederek projeye destek verdi. Sitede biriken ''nefeslerle'' Zorlu Enerji, 7 okulun bir yıllık elektrik giderlerini karşılamak üzere

yapi.com.tr / AA
Toplanan Sanal Enerji Miktarı 63 Milyon Watt'a Ulaştı

Zorlu Enerji Grubu'nun internet üzerinden yürüttüğü ''Her Nefes Bir Enerji'' projesi köy okullarının bir yıllık elektrik giderini karşılıyor. ''http://www.hernefesbirenerji.com/'' sitesini 2 ayda yaklaşık 46 bin kişi ziyaret ederek projeye destek verdi. Sitede biriken ''nefeslerle'' Zorlu Enerji, 7 okulun bir yıllık elektrik giderlerini karşılamak üzere çalışmalara başladı.

Bugüne kadar siteyi toplam 93 ülkeden 46 bini aşkın kişi ziyaret ederken, toplanan sanal enerji miktarı 63 milyon Watt'a ulaştı. Zorlu Enerji, bu miktarı enerjiye dönüştürerek, ilk aşamada Gözeler İlköğretim Okulu (Tunceli), Çıkrıklı İlköğretim Okulu (Erzurum), 70. Yıl İlköğretim Okulu (Kars), Beşkaya İlköğretim Okulu (Erzincan), İkizdere Yerelma İlköğretim Okulu (Rize),Sarıoğlan Alamettin Kasabası Şehit Er Eyüp Yabangülü İlköğretim Okulu (Kayseri) ile İbn-i Sina İlköğretim Okulu (Tunceli)?nun bir yıllık elektrik ihtiyacını karşılayacak.

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/toplanan-sanal-enerji-miktari-63-milyon-watta-ulasti_88077.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!