Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Toplu Konut Sektörünün Tercih Edilen Mutfak Markası

Modüler mutfak sektöründeki 40. yılını dolduran Domsan Mutfak hızla artan toplu konut projelerinin vazgeçilmez mutfak markası olma yolunda ilerliyor. Türkiye’nin önde gelen İnşaat firmalarının yanı sıra TOKİ, KİPTAŞ ile geçtiğimiz yıllarda bir çok ortak projeye imza atan Domsan Mutfak, ayrıca Katar ve Romanya’daki toplu konut projelerine de

yapi.com.tr
Toplu Konut Sektörünün Tercih Edilen Mutfak Markası

Modüler mutfak sektöründeki 40. yılını dolduran Domsan Mutfak hızla artan toplu konut projelerinin vazgeçilmez mutfak markası olma yolunda ilerliyor. Türkiye’nin önde gelen İnşaat firmalarının yanı sıra TOKİ, KİPTAŞ ile geçtiğimiz yıllarda bir çok ortak projeye imza atan Domsan Mutfak, ayrıca Katar ve Romanya’daki toplu konut projelerine de ürünlerini ihraç etmeye başladı.

Bugüne kadar Soyak, Haznedaroğlu, Hanyapı, Dumankaya, Baytur gibi birçok inşaat firmasının projelerinde yer alan Domsan Mutfak, güçlü referansları ile 40 yıldır sektördeki güvenilir imajını korumaya devam ediyor. Birbirinden farklı bir çok projeye hitap edebilecek geniş ürün gamındaki modellerinin tamamını kendi üretim tesislerinde üretebilen firma ayrıca, toplu konut projelerine özel ürün üretebilme potansiyeline de sahip.

Birlikte çalıştıkları toplu konut firmalarına projelendirme aşamasından, montaj sonrası servise kadar bir çok konuda kolaylık sağlayan firma, her şantiye için oluşturduğu profesyonel ekipleri ile müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına anında cevap vermeyi amaçlıyor.

Teknolojik yatırım barkodlu sistem

Üretim kalitesinden ödün vermeyen Domsan Mutfak, teknolojik yatırımlardan da kaçınmıyor. Ürün teslimatında barkodlu üretim gerçekleştiren firma, bu sayede büyük toplu konut projelerinde ürünlerin sevkıyatı ve montajı konusunda problemsiz bir süreç geçiriyor.

Toplu konut projelerine özel hizmet

Toplu konut firmalarıyla çalışmanın perakende üretim ve satıştan çok farklı bir çalışma düzeni gerektirdiğini vurgulayan Domsan Mutfak Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Kürklü, "İnşaat firmalarıyla ortak çalışabilmenin en önemli noktası karşılıklı güvenin sağlanmış olmasıdır. Biz Domsan Mutfak olarak 40 yıllık tecrübemiz, birçok farklı gruba hitap edebilecek geniş ürün gamımız, yüksek ve seri üretim kapasitemiz sayesinde Türkiye’nin sayılı inşaat firmalarıyla çalışabiliyoruz" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/toplu-konut-sektorunun-tercih-edilen-mutfak-markasi_62607.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!