Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Toprak İzolasyon Satışa Çıktı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Toprak Grubu’nun iştiraki olan Toprak İzolasyon Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nü 25 milyon 950 bin dolar muhammen bedelle satışa çıkardığını açıkladı. Sözkonusu ihale 20 Eylül 2010 tarihinde gerçekleştirilecek.

Radikal Gazetesi
Toprak İzolasyon Satışa Çıktı

asarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Toprak Grubu’nun iştiraki olan Toprak İzolasyon Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nü 25 milyon 950 bin dolar muhammen bedelle satışa çıkardığını açıkladı. Sözkonusu ihale 20 Eylül 2010 tarihinde gerçekleştirilecek. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu ‘Toprak İzolasyon Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’ Satış Komisyonu Başkanlığı’nın ilanı dünkü Resmi Gazete’de yayımlandı.

İhale 20 Eylül’de

TMSF tarafından verilen İlana göre, Toprak İzolasyon Ticari ve İktisadi Bütünlüğü 25 milyon 950 bin dolar muhammen bedelle satışa çıkarıldı. Yapılan açıklamada ihaleye katılabilmek için Tasarruf Mevduatı Sigorta Fon’unun Türkiye Vakıflar Bankası’ndaki şubesine 2 milyon 595 bin dolar teminat yatırılması gerekecek. İhale ise 20 Eylül 2010 tarihinde saat 11.00’da ‘Fon’un Büyükdere Cad. No:143 Esentepe/İstanbul adresindeki Asma Kat Konferans Salonu’nda yapılacak. (Radikal)

ETİKETLER: ekonomi firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/toprak-izolasyon-satisa-cikti_81770.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!