Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Tosçelik Ustaları Samsun, Trabzon ve Bursa’da Buluştu

Türkiye’nin global demir-çelik üreticisi Tosyalı Holding şirketlerinden Tosçelik tarafından düzenlenen Tosçelik Ustaları Buluşuyor programının yeni durakları Samsun, Trabzon ve Bursa oldu.

yapi.com.tr
Tosçelik Ustaları Samsun, Trabzon ve Bursa’da Buluştu

Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Tosyalı’nın katılımıyla düzenlenen programların ilki 6 Eylül Pazartesi günü Samsun’da, ikincisi 7 Eylül Salı günü Trabzon’da ve üçüncüsü de 20 Eylül Pazartesi günü Bursa’da gerçekleştirildi.

Tosyalı Holding’ in amiral gemisi olan Tosçelik Profil ve Saç Endüstrisi A.Ş.’nin tesisat grubu ürünleri ve kullanım alanları hakkında bilgiler verilen Tosçelik Ustaları Buluşuyor programında, demir-çelik sektörü ve bağlantılı sektörlerden yüzlerce sektör paydaşı bir araya gelerek deneyim paylaşımı yapma fırsatı yakaladı.

Trabzon buluşma

Tosçelik marka bilinirliğini ve müşteri deneyimini güçlendirmek için hayata geçirilen Tosçelik Ustaları Buluşuyor programı, Tosçelik ürünlerinin müteahhit, büyük projeli işlerle ilgilenen mühendislik firmaları ve ustalar tarafından tercih edilmesi ve farklı müşteri gruplarına önerilmesinde, sektörde etkili ve başarılı marka bilinirliği programlarından biri olarak dikkat çekmeyi sürdürüyor.