Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Toshiba’nın Yeni VRF Serisine Japonya’da Yüksek Onur Ödülü

Türkiye’de de Alarko Carrier tarafından satışa çıkarılan yeni VRF Serisi, Japonya'da Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Bakanı Ödülü'nü almaya hak kazandı.

yapi.com.tr
Toshiba’nın Yeni VRF Serisine Japonya’da Yüksek Onur Ödülü

Toshiba Carrier, Japonya’da piyasaya yeni sürdüğü VRF Serisi ile Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Bakanı Ödülü'nü almaya hak kazandı. Bakanlık ve Enerji Tasarrufu Merkezi (JEC) tarafından desteklenen ödül programı, şirketler ve eğitim kurumlarının yürüttüğü enerji tasarrufu çalışmalarını ödüllendirerek diğer kuruluşlara da rol model olmasını hedefliyor. Endüstrinin en yüksek yıllık performans faktörüne odaklanan programın ödül töreninin 27 Ocak 2021'de Tokyo Big Sight'ta düzenlenmesi planlanıyor. Toshiba Carrier, “21. Yüzyıla Yönelik Enerji Verimliliği ve Koruma Ekipmanları ve Sistemleri’’ kapsamında kazandığı ödüller dahil olmak üzere, bu alandaki 30. onur ödülünü kazanıyor. 

Yenilikçi özellikleri ile sağlam çözümler sunan VRF Serisi, temiz havalandırma ekipmanlarıyla birlikte kullanıldığında özellikle müteahhitlerin konfor, güvenilirlik ve enerji verimliliğindeki zorlukları daha başarılı bir şekilde ele almalarına olanak sağlıyor. Ayrıca, artırılmış kapasite için yeni tasarlanan ısı eşanjörleri ve pervane fanları, yüksek verimlilik elde etmede oldukça etkili bir görev üstleniyor. Geliştirdikleri defrost teknolojisi, bina sahiplerinin daha büyük kapasiteli bir modeli tercih etmelerine gerek kalmadan temiz hava için en aza indirilmiş yıllık enerji tüketimi ile ilk yatırım ve işletme maliyetlerinden tasarruf etmelerine yardımcı oluyor.

Türkiye’de de Alarko Carrier tarafından satışa çıkarılan yeni seri, bu özellikleri ile verim oranını arttırırken, aynı zamanda sistemin toplam çalışma ömrünü de uzatmış oluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/toshibanin-yeni-vrf-serisine-japonyada-yuksek-onur-odulu_183867.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!