Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Tremco illbruck Türkiye Birinci Yılını Kutladı

28 Eylül 2010 tarihinde Park Dış Ticaret A.Ş'nin Tremco illbruck International GmbH firması tarafından satın alınmasıyla kurulan Tremco illbruck Türkiye ekibi, Türkiye'deki birinci yılını geride bırakmanın ve Türkiye merkezli yeni ticari birimini kutlamanın gururunu yaşıyor.

yapi.com.tr
Tremco illbruck Türkiye Birinci Yılını Kutladı

8 Eylül 2010 tarihinde Park Dış Ticaret A.Ş'nin Tremco illbruck International GmbH firması tarafından satın alınmasıyla kurulan Tremco illbruck Türkiye ekibi, Türkiye'deki birinci yılını geride bırakmanın ve Türkiye merkezli yeni ticari birimini kutlamanın gururunu yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde Tremco illbruck, global yapısında yeni bir değişiklik yaparak, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, İsrail, Güney Afrika ve Suudi Arabistan ülke faaliyetlerini yeni bir organizasyon altında toplamış; merkezi Türkiye olan Güney Avrupa ve Ortadoğu Ticari Birimi’ni hayata geçirmişti.

Tremco illbruck Dış Ticaret A.Ş Genel Müdürü Adnan Akkın, firmanın bir yılda gerçekleştirdiği olumlu adımların ve başarıların tüm ekibe ait olduğunun altını çizerek, önümüzdeki yıllarda da belirlenen hedefleri gerçekleştirmek için çalışmalarına hız vermeden devam edeceklerini belirtti. Satın alma işleminden günümüze kadar uzanan süreçte, ciro hedeflerinin oldukça üzerinde sonuçlara imza atan firma, gelecek dönemlerde artan üretim kapasitesi ile yeni ürün gruplarının lansmanını gerçekleştirerek ve müşteri odaklı hizmet ayrıcalığını güçlendirerek başarılarını daha ilerilere taşımayı hedefliyor.
 
1994 yılında kurulan Park Dış Ticaret; bir RPM firması olan, inşaat ve endüstri sektörünün lider markalarından Tremco illbruck sızdırmazlık ürünlerinin Türkiye distribütörü olarak çalışmalarını sürdürüyordu. Park Dış Ticaret, bir sene önce Tremco illbruck International GmbH tarafından satın alınmıştı.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/tremco-illbruck-turkiye-birinci-yilini-kutladi_89768.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!