Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TSKB'de Görev Değişikliği

2017 yılına yeni atamalar ve görev değişimleriyle hazırlanan TSKB’de, Kurumsal Pazarlama ve Proje Finansmanı fonksiyonları, bankanın Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aygen’in sorumluluğuna geçti.

yapi.com.tr
TSKB'de Görev Değişikliği

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın (TSKB) yönetiminde yeni atama ve görev değişiklikleri yapıldı. Değişiklikler, 29 Aralık 2016 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında karara bağlandı.

Aynı gün yapılan KAP açıklamasında şunlar kaydedildi; “Bankamızın 29.12.2016 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında;

Sn. Hidayet Yetkin Kesler ve Sn. Aslı Zerrin Hancı’nın 01.01.2017 tarihi itibarıyla Genel Müdür Yardımcısı kadrosuna atanmasına ve Bankacılık Kanunu'nda belirtilen yasal prosedür tamamlandığında Genel Müdür Yardımcısı görevlerine başlamalarına,

Bankamız Genel Müdür Yardımcısı Sn. Ömer Eryılmaz'ın 01.01.2017 tarihinden itibaren gerekli yasal prosedürler tamamlandıktan sonra iştiraklerimizden Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.'de Genel Müdür olarak görevlendirilmesine karar verilmiştir.

Bankamız Genel Müdür Yardımcısı Sayın Burak Akgüç, 31.12.2016 tarihi itibarıyla görevinden emeklilik nedeniyle ayrılacaktır”...

TSKB’nin kurumsal krediler ve yatırım bankacılığı faaliyetlerinin sorumluluğu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aygen’de

TSKB kariyerine 1991 yılında başlamış olan ve Kurumsal Pazarlama ile Proje Finansmanı Müdürlüklerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Burak Akgüç emekliye ayrılırken, görevini TSKB Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aygen’e devretti. Halen kendisine bağlı olan Kurumsal Finansman Müdürlüğünün de sorumluluğunu üstlenmeye devam eden Aygen, 1 Ocak 2017 itibarıyla bankanın tüm pazarlama fonksiyonlarına liderlik edecek.

TSKB üst yönetiminde iki yeni Genel Müdür Yardımcısı

Bankanın Kurumsal Mimari ve Süreç Yönetimi Müdürü olan Yetkin Kesler ile Hazine Müdürü olarak görev yapmakta olan Aslı Hancı 1 Ocak 2017 tarihi itibarıyla Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Yetkin Kesler İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim, Kurumsal Mimari ve Süreç Yönetimi, Kurumsal Uyum Müdürlüklerinin yanı sıra TSKB Emekli ve Munzam Vakıfları’nın da sorumluluğunu üstlenecek. Aslı Hancı ise Hazine ile Hazine ve Sermaye Piyasası Operasyonları Müdürlüklerinden sorumlu olacak. Kesler ve Hancı, Bankacılık Kanunu'nda belirtilen yasal prosedür tamamlandığında yeni görevlerine başlayacaklar.

TSKB İştiraki Yatırım Finansman’da bayrak değişimi

TSKB iştiraki Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş (Yatırım Finansman)’da da bayrak değişimi yaşandı. TSKB’de uzun yıllar Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra 2012 itibarıyla Yatırım Finansman’ın Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Şeniz Yarcan emekliye ayrılırken, yerine 1 Ocak 2017 itibarıyla Ömer Eryılmaz atandı.

Gerekli yasal prosedürler tamamlandıktan sonra Yatırım Finansman’daki görevine başlayacak olan Eryılmaz, bu tarihe kadar TSKB’de Bütçe Planlama ve Yatırımcı İlişkileri, Kurumsal Uyum ve Mali Kontrol Müdürlüklerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta idi.

ETİKETLER: TSKB
http://www.yapi.com.tr/haberler/tskbde-gorev-degisikligi_153744.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!