Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TT’nin Ofislerini Van Gogh Müzesi’nin Tasarımcısı Yeniledi

Türk Telekom (TT), dönüşüm planı çerçevesinde başlattığı ‘ofis iyileştirme programı’ kapsamında yenilenen ofislerini hizmete açtı. Türkiye genelinde yenilenen 41 ofis, dün kullanıma sunuldu. İstanbul Küçükyalı’daki yeni ofiste, Türk Telekom Genel Müdürü Paul Doany’nin katılımıyla gerçekleşen törende, 6 ilde toplam 7 ofisin açılışı, video

Milliyet Gazetesi
TT’nin Ofislerini Van Gogh Müzesi’nin Tasarımcısı Yeniledi

Türk Telekom (TT), dönüşüm planı çerçevesinde başlattığı ‘ofis iyileştirme programı’ kapsamında yenilenen ofislerini hizmete açtı. Türkiye genelinde yenilenen 41 ofis, dün kullanıma sunuldu. İstanbul Küçükyalı’daki yeni ofiste, Türk Telekom Genel Müdürü Paul Doany’nin katılımıyla gerçekleşen törende, 6 ilde toplam 7 ofisin açılışı, video bağlantısıyla aynı anda gerçekleştirildi.

TT’nin iyileştirme programı, Türkiye’deki tüm Türk Telekom ofislerini kapsıyor. Yenilenen 41 ofisi ise ayda ortalama 2 milyon müşteri ziyaret ediyor.

Proje kapsamında, en iyi müşteri deneyiminin sağlanması amacıyla, müşteriyle temas kurulmasından sipariş alınmasına, şikâyetlerin değerlendirilmesinden fatura itirazlarının çözümlenmesine kadar ofislerde gerçekleştirilen tüm işlemler analiz edildi. Bu analizler doğrultusunda gereken tasarımlar yapıldı ve 1500’ün üzerinde çalışanın eğitimleri planlandı.

Açılışta konuşan Paul Doany, “Altyapı yatırımlarımızı artırmaya ve şebeke performansımızı ve hizmet sunma yöntemlerimizi iyileştirmeye devam ettiğimiz artan rekabet ortamında, üstün hizmet kalitesi ile en yüksek müşteri memnuniyetini elde etme hedefimize ulaşmamız çok önemli” dedi.

QuA, Porsche için de tasarladı

Türk Telekom ofislerinin tasarımında, dünyaca ünlü tasarım atölyesi QuA’dan danışmanlık alındığı açıklandı. QuA, merkezi Amsterdam’da bulunan Hollandalı bir tasarım şirketi. QuA’nın, ağır sanayiden otomotive, iletişimden modaya kadar çeşitli sektörlerde, dünyaca tanınan birçok marka için tasarımları bulunuyor. QuA’nın portföyünde, Porsche markası için ofis tasarımları, Van Gogh Müzesi için kurumsal kimlik ve yönlendirme grafik tasarımları, MTV Hollanda Ofislerinin iç mimari tasarımları yer alıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ttnin-ofislerini-van-gogh-muzesinin-tasarimcisi-yeniledi_65796.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!