Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TÜBİTAK' tan Delfi Anketi

Bilim ve Teknoloji Yüksek Kurulu kararı doğrultusunda TÜBİTAK koordinasyonunda yürütülen “Vizyon 2023: Bilim ve Teknoloji Stratejileri Projesi”

TÜBİTAKilim ve Teknoloji Yüksek Kurulu kararı doğrultusunda TÜBİTAK koordinasyonunda yürütülen “Vizyon 2023: Bilim ve Teknoloji Stratejileri Projesi” kapsamındaki Teknoloji Öngörü Projesinin önemli bir adımını, uzman görüşlerinin alındığı Delfi Anketi oluşturmaktadır.

Daha önce posta ya da e-mail yoluyla iletilen anketlerin son yanıtlama tarihi 8 Haziran 2003’e uzatılmıştır.Bugüne kadar yanıtlanmayan anketlerin, "vizyon2023.tubitak.gov.tr" adresinde yer alan anket formlarından yanıtlanabileceği TÜBİTAK tarafından duyuruldu. Bu amaçla Internet Explorer Browser kullanmak gerekmekte.

Öte yandan, Vizyon 2023 kapsamındaki “Türk Araştırıcılar Envanteri Projesi” icin geliştirilen “Bilgi Pınarı” veritabani pilot çalısması tamamlanarak, uygulama aşamasına gelinmiş durumda.. Bilgi Pınarı veritabanı, 26 Mayis 2003 tarihinden itibaren "bilgipinari.tubitak.gov.tr" adresinden veri girişlerine açılacaktır ve sürekli güncellenerek hizmet verecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tubitak-tan-delfi-anketi_4652.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!