Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Tulip Turkuaz 12. Uluslararası Münih Expo Real Fuarı’ndaydı

Tulip Gayrimenkul, 5–7 Ekim tarihleri arasında Münih’de düzenlenen gayrimenkul fuarı Expo Real’e, Türkiye’nin ilk 'bio-iklimsel' projesi olan Tulip Turkuaz&Towers ile katıldı. 1998 yılından bu yana gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olan Expo Real’e bu yıl Emlak GYO önderliğinde ilk defa katılan Tulip Gayrimenkul,

yapi.com.tr
Tulip Turkuaz 12. Uluslararası Münih Expo Real Fuarı’ndaydı

Tulip Gayrimenkul, 5–7 Ekim tarihleri arasında Münih’de düzenlenen gayrimenkul fuarı Expo Real’e, Türkiye’nin ilk 'bio-iklimsel' projesi olan Tulip Turkuaz&Towers ile katıldı. 1998 yılından bu yana gerçekleştirilen ve dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olan Expo Real’e bu yıl Emlak GYO önderliğinde ilk defa katılan Tulip Gayrimenkul, katılımcılardan büyük ilgi gördü ve 50’ye yakın yatırımcı firma ile temas kurdu.

2006 yılında yabancı sermayeli gayrimenkul geliştirme şirketi olarak temelleri atılan Tulip Gayrimenkul, Tulip Turkuaz&Towers Projesiyle bu yıl ilk defa Münih Expo Real Fuar’ında yerini aldı. Önümüzdeki 10 yıl içerisinde, 400 milyar Euro’luk potansiyel taşıyan Türkiye emlak piyasasındaki ilk 5 firmadan biri olmayı hedefleyen Tulip Gayrimenkul, hem güçlü ortaklık yapısı, hem de fuara taşıdığı bio-iklimsel özelliğiyle büyük ilgi gördü.

Tulip Gayrimenkul İcra Kurulu Başkanı Burak Erten, fuarın kendileri için çok verimli geçtiğini dile getirerek şunları söyledi:

“Bu yıl 12. kez düzenlenen Expo Real Fuarı’nda, Türkiye’nin standı ve Türk firmaları büyük ilgi gördü. Gayrimenkul sektörüne yön veren bu fuarda biz de ilk defa yer aldık. Fuarda kurumsal yapımız ve Tulip Turkuaz&Towers projemiz büyük ilgi ile karşılaştı. Tulip Gayrimenkul yöneticileri 50’ye yakın yatırımcı firma, banka ve gayrimenkul geliştirme firması ile temasa geçme olanağı yakaladı. Fuarda, ayrıca 2010 yılının ikinci yarısından itibaren, özellikle uzun vadeli krediler açısından yurtdışı finansman olanaklarının açılacak olduğunu da gözlemledik. Ülkemiz için sevindirici olan ise, yatırımcıların Türkiye Gayrimenkul pazarına olan yoğun ilgisiydi”.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tulip-turkuaz-12-uluslararasi-munih-expo-real-fuarindaydi_73490.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!