Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Türkiye Sahilleri Emlak Yatırım Buluşması Bodrum'da

Ikon Events ve Akın Nalça Modular Spaces’in, düzenlediği Investate'08, 24-25 Mayıs 2008’de Bodrum’da yapılacak.

yapi.com.tr
Türkiye Sahilleri Emlak Yatırım Buluşması Bodrum'da

Ikon Events ve Akın Nalça Modular Spaces’in, düzenlediği Investate'08, 24-25 Mayıs 2008’de Bodrum’da yapılacak. Türkiye sahillerinde yatırımı bulunan ya da yatırım yapacak olan alıcıları, yerel yöneticileri ve gayrimenkul ile turizm sektörünün gelişimine ilgi duyanları 24-25 Mayıs tarihlerinde Bodrum Princess Otel’de buluşturacak olan etkinliğe yaklaşık 40 firma katılacak.

Investate'08’in düzenlendiği yerin bölge halkını, yatırımcılarını, sektör ilgililerini bilinçlendirerek, yabancı gayrimenkul yatırımcı şirketlerini Türk gayrimenkul yatırımcıları ile biraraya getirmesi ve sektörün bu konudaki gelişimi ile ilgili yol haritasını belirlemede etkin bir rol oynaması amaçlanıyor. Dünya turizminin en önemli adreslerinden biri olan Bodrum’da bu sene ilki gerçekleştirilecek Investate'08 ana sponsorluğunu DenizBank üstlendi.

Katılımcı firmaların Türkiye kıyı sahillerinde yaptıkları veya yapmayı planladıkları projeleri sergileyecekleri etkinlik; iki gün boyunca devam edecek konferans ve panellerle de Türkiye’nin hem bugününü hem geleceğini yakından ilgilendiren bu projelerin sağlıklı şekilde ele alınmasının yöntemlerinin konuşup tartışıldığı, sorunların açıklıkla masaya yatırıldığı bir platform olacak.

Katılımcılara, yerel yönetimlerden tedarikçilere kadar geniş bir kesimle buluşma ortamı sağlayacak olan Investate'08, yatırımcılara ve ziyaretçilere hem tanıtım hem de keyifli bir haftasonu vaat ediyor.


http://www.yapi.com.tr/haberler/turkiye-sahilleri-emlak-yatirim-bulusmasi-bodrumda_61559.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!