Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Türkiye'nin İlk Yatay Ofisi

Türkiye yepyeni bir ofis kavramı ile tanışıyor. Sinpaş Yapı A.Ş. tarafından Haliç'te gerçekleştirilen Flatofis İstanbul, Türkiye'nin en büyük, en sağlıklı ve en verimli ofislerine ev sahipliği yapacak.

Hürriyet Gazetesi
Türkiye'nin İlk Yatay Ofisi

Türkiye yepyeni bir ofis kavramı ile tanışıyor. Sinpaş Yapı A.Ş. tarafından Haliç’te gerçekleştirilen Flatofis İstanbul, Türkiye’nin en büyük, en sağlıklı ve en verimli ofislerine ev sahipliği yapacak.

Haliç'e renk geliyor

Flatofis İstanbul ile hem işverenler hem de çalışanlar bambaşka bir çalışma ortamına kavuşacaklar. Türkiye’nin düzayak en büyük ofislerine sahip olan Flatofis İstanbul, tek katta 12.500 m2’ye varan dev ofisleriyle iş hayatında "yataya geçiş" hareketini başlatıyor.  2007 Deprem Yönetmeliği’ne uygun olarak yapılandırılan Flatofis’te, fiber altyapı ile desteklenmiş internet erişimi, %100 yedek enerji, ileri teknoloji ürünü havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile A sınıfı akıllı bina yönetiminin ayrıcalıklarını yaşayacaksınız. Gökdelenlerdeki dikey yapılanma yerine, yatay yapılanma sayesinde asansör kuyrukları ve stresi sona erecek.

50 yıla varan kira kontratları

E-5 otoyoluna 50 metre, Taksim’e 14, Mecidiyeköy’e 8, Maslak'a 11 dakika uzaklıkta olan Flatofis’te 50 yıla varan kira kontratları ile ofis kiralanabiliyor. Rutin toplantılardan veya yoğun bir iş gününden bulananları biraz rahatlatmak için fitness, sauna, havuz ve spa gibi pek çok olanağı ile keyifli ve konforlu bir yaşamının kapılarını açacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/turkiyenin-ilk-yatay-ofisi_62758.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!