Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Türkiye’nin Mimari Proje Dergisi Üstün Ev, 15. Sayısı ile Raflarda!

Her sayısında mimari projelere kat planlarıyla birlikte yer veren Üstün Ev Mimarlık dergisi okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. Aralık-Şubat sayısı ile raflardaki yerini alan dergi, orijinal çözümleriyle dikkat çeken öncül mimarların tasarımlarına yer vermeye devam ediyor.

yapi.com.tr
Türkiye’nin Mimari Proje Dergisi Üstün Ev, 15. Sayısı ile Raflarda!

roje kataloğu içeriğinde hazırlanan Üstün Ev Mimarlık dergisi, 3 aylık periodlar halinde basılıyor ve Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Rusya, Ukrayna, Kazakistan ve Türkmenistan’da yayın yapıyor. Aralık-Şubat sayısı ile raflardaki yerini alan dergi, orijinal çözümleriyle dikkat çeken öncül mimarların tasarımlarına yer vermeye devam ediyor.

15. sayısına özel olarak, Azerbaycan kökenli AHB Mimarlık ve Mühendislik Firması’nın 100 farklı projesine kat planlarıyla birlikte yer veren dergi, bu özelliği ile diğer saylarından farklı bir konseptle hazırlandı. Geçmiş sayılarında 70 projeye yer veren dergi, sadece bu sayıya özel olarak birbirinden ilginç ve farklı 100 projeyi bünyesinde barındırıyor. Ayrıca, yayınlanan projelere, derginin kurumsal web sitesinden de dijital ortamda online olarak ulaşmak mümkün.

Geniş bir yelpazede seçim imkânı ve farklı fikirler sunan projelerin yanında, AHB Firması’nın yönetim kurulu başkanı Hüseyin Artıkoğlu ile yapılan röportajda da; geleceğe dair ciddi planları olan mimarların ve mühendislerin nasıl bir yol izlemesi gerektiği konusunda rehber alınabilecek bir hayat hikayesi sunuluyor. Ayrıca 20 Ekim 2010’da Yapı Endüstri Merkezi (YEM)’de gerçekleştirilen, Üstün Ev Dergisi’nin de ‘İletişim Sponsoru’ olduğu, Türkiye’nin konuta özel geniş kapsamlı ilk konferansı olan ‘Konut Konferansı 2010’ sonrasındaki satır başlarına da ulaşmak mümkün.

Sektörden herkese göre bir şeylerin yer aldığı Üstün Ev Mimarlık dergisi, Yay-Sat bayilerinin ulaştığı 850 satış noktasında, seçkin kitapçılarda ve zincir marketlerde (Migros, Tansaş, Carrefour vb.) bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/turkiyenin-mimari-proje-dergisi-ustun-ev-15-sayisi-ile-raflarda_84478.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!