Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Turkmall Yavru Vatana Uzandı

Son 6 ayda 10’un üzerinde yeni projenin anlaşmasını yapan Turkmall, Kuzey Kıbrıs’ın ilk alışveriş merkezini açmak için kolları sıvadı. Şu anda adını açıklamadığı bir yatırımcı grubu ile Lefkoşa’da AVM yapmak üzere anlaşma yaptıklarını belirten Turkmall CEO’su Levent Eyüboğlu, bu projenin bir ‘barış projesi’ olacağına dikkat çekti.

Radikal Gazetesi
Turkmall Yavru Vatana Uzandı

Son 6 ayda 10’un üzerinde yeni projenin anlaşmasını yapan Turkmall, Kuzey Kıbrıs’ın ilk alışveriş merkezini açmak için kolları sıvadı. Şu anda adını açıklamadığı bir yatırımcı grubu ile Lefkoşa’da AVM yapmak üzere anlaşma yaptıklarını belirten Turkmall CEO’su Levent Eyüboğlu, bu projenin bir ‘barış projesi’ olacağına dikkat çekti. Eyüboğlu, "Güney ve Kuzey’i biraraya getireceğiz. Proje için çok titiz çalıştık, tapulara bile çok dikkat ettik. 150 milyon dolara malolacak projede Türk markaları da yeralacak" dedi.

‘Kapımızı çalan çok’

Yılsonuna kadar 7-8 projenin imzasını daha atmaya hazırlandıklarını belirten Levent Eyüboğlu, "Turkmall’un sadece gelecek yıl 10 şantiyesi olacak. Bu yıl ekip olarak daha hızlı büyüdük. Bunu sindirmeye çalışıyoruz. Ancak yatırımcıların da iştahı arttı. Piyasalar hızlandı, projeler birbiri ardına geliştiriliyor. Bu aralar kapımızı çalan çok" dedi. 2011 yılında Çin ve Gürcistan’da olmak üzere 2 büyük projenin açılışını yapacaklarını kaydeden Levent Eyüboğlu, "Gürcistan’da 4 arazi daha aldık. Libya’da şu anda devam eden 2 tane inşaatımız var. Mısır’da önümüzdeki günlerde bir grupla yeni bir projenin sözleşmesini imzalayacağız. Yurtiçinde de önemli işbirlikleri gündemde. Torunlar Grubu’yla Samsun’da alışveriş merkezi, Söke’de ise outlet projemiz var. Yapmakta olduğumuz projelerin toplam değeri 3 milyar dolar" diye konuştu.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/turkmall-yavru-vatana-uzandi-_83283.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!