Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TÜSİAV'dan Alparda'ya Ödül!

Dış Ticaret Müsteşarlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) tarafından düzenlenen Design Turkey 2008 Endüstriyel Tasarım Ödülleri kapsamında gerçekleştirilen değerlendirme sonucunda 2 'Üstün Tasarım' ve 2 'İyi Tasarım Ödülü' almaya hak kazanan Alparda Mobilya, TUSİAV (Türk Sanayici ve İşadamları

yapi.com.tr
TÜSİAV'dan Alparda'ya Ödül!

obilya sektöründe 42. yılını geride bırakan ve son olarak Turquality programı kapsamında Türkiye’de ilk kez Dış Ticaret Müsteşarlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) tarafından düzenlenen Design Turkey 2008 Endüstriyel Tasarım Ödülleri kapsamında gerçekleştirilen değerlendirme sonucunda 2 'Üstün Tasarım' ve 2 'İyi Tasarım Ödülü' almaya hak kazanan Alparda Mobilya, TUSİAV (Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı) tarafından Üstün Hizmet ve Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

TUSİAV tarafından 1995 yılından bu yana düzenlenen Yılın Adamları Ödülleri kapsamında Alparda Mobilya Genel Müdürü Mehmet Sinan Alparda’ya ödülü O.D.T.Ü. Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölüm Başkanı ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Gülay Hasdoğan tarafından takdim edildi.  Bugüne kadar Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Tataristan Parlamentosu, ABD Büyükelçiliği ve Kempinski Hotel'e kadar bir çok projeye imza atan Alparda, 1988 yılından bu yana Libya, Ürdün, Türkmenistan, Kazakistan, İspanya, Almanya, Fransa ve İsviçre’ye ihracat yapıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tusiavdan-alpardaya-odul_69945.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!