Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

'Ulaşım ve Alan Yönetimi' Toplantısı Ertelendi

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti (AKB) Ajansı tarafından düzenlenen 'Çarşamba Buluşmaları' kapsamında bugün (5 Ağustos) gerçekleştirilecek olan 'Ulaşım ve Alan Yönetimi' başlıklı toplantı, ileriki bir tarihe ertelendi. Ajans tarafından yapılan açıklamada, toplantının ertelenmesinin gerekçesi olarak konuşmacının programındaki bir değişikli

yapi.com.tr
'Ulaşım ve Alan Yönetimi' Toplantısı Ertelendi

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti (AKB) Ajansı tarafından düzenlenen 'Çarşamba Buluşmaları' kapsamında bugün (5 Ağustos) gerçekleştirilecek olan 'Ulaşım ve Alan Yönetimi' başlıklı toplantı, ileriki bir tarihe ertelendi. Ajans tarafından yapılan açıklamada, toplantının ertelenmesinin gerekçesi olarak konuşmacının programındaki bir değişikli gösterildi.

Sürdürülebilir Ulaşım Merkezi (SUM) Türkiye Direktörü Sibel Bülay’ın konuşmacı olarak katılacağı ve Tarihi Yarımada’da ulaşım yönetiminin diğer uygulama alanları ile nasıl bir entegre yönetim modeline kavuşturulabileceğinin ele alınacağı toplantının yeni tarih bilgileri önümüzdeki günlerde yeniden duyurulacak.

Çarşamba Buluşmaları, İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı tarafından gerçekleştiriliyor ve kültür-sanat, kentsel uygulamalar alanlarında uzman isimleri İstanbullularla buluşturuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ulasim-ve-alan-yonetimi-toplantisi-ertelendi_71213.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!