Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Uluslararası Kalite Ödülü İGDAŞ’ın

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İGDAŞ, Business Initiative Directions organizasyonu tarafından İsviçre’nin Cenevre şehrinde düzenlenen 11. Uluslararası Kalite Kongresi’nde, Uluslararası Kalite Ödülü’ne layık görüldü.

ibb.gov.tr
Uluslararası Kalite Ödülü İGDAŞ’ın

stanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İGDAŞ, Business Initiative Directions organizasyonu tarafından İsviçre’nin Cenevre şehrinde düzenlenen 11. Uluslararası Kalite Kongresi’nde, Uluslararası Kalite Ödülü’ne layık görüldü. Merkezi İspanya’nın Madrid şehrinde bulunan Bussiness Initiative Directions' ın Uluslararası Kalite Ödülü ( IQS ), tüm dünya üzerinde farklı ülkelerden kalite kültürünü özümseyen ve destek veren kuruluşlar olarak tanınan şirket veya organizasyonlar tespit edilerek veriliyor.

Ödül  liderlik, planlama ve karar verme, müşteri memnuniyeti, çevreye saygı, kurumsal sosyal sorumluluk, inovasyon, yenilik ve teknoloji, mükemmellik, toplam kalite yönetimi gibi kriterler gözetilerek veriliyor.Bu amaçla QC100 prensipleri, Müşteri Memnuniyeti, Liderlik, Teknoloji, En İyi Uygulama, İş Sonuçları, ISO 9000 ve Toplam Kalite Yönetimi kriterleri temel alınarak, 10 ay içinde Paris, Londra, Cenova, Frankfurt, Madrid ve New York'ta düzenlenen BID Dünya Kongreleri boyunca bir oylama süreci yaşanıyor.

Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülü'ne, kişi kurum ya da kuruluşlar kendiliğinden aday olamıyorlar.

Bilal Aslan: Amacımız her zaman en iyisi olmak

Uluslararası alanda elde edilen bu başarıdan büyük bir gurur ve memnuniyet duyduğunu belirten İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan konuyla ilgili şunları söyledi.

“Kalite Yönetim Sistemi’nin gereklerini başarıyla uyguluyoruz. Küresel rekabet ortamında hep daha ileriyi hedeflemek zorundayız. Bu amaçla Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nın EFQM – Mükemmellik Modeli doğrultusundaki çalışmalarımız da hız kesmeden ilerliyor. Ülkemizde sektörümüzün en iyisiyiz ama bizim amacımız dünyada da bu alanda en iyi olmaktır. Aldığımız bu ödül, bizi daha da güçlü bir şekilde hedeflerimize kilitlenmeye teşvik edecek. Bu başarıda en büyük emeğe sahip olan çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki daha birçok başarıya birlikte imza atacağız.”

http://www.yapi.com.tr/haberler/uluslararasi-kalite-odulu-igdasin_71262.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!