Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

UpCity’de 4 Bin 495 Lira Peşinatla Tapu Teslimi

Teknik Yapı’nın Kartal Aydos Ormanı’nın eteğinde inşasına başladığı UpCity projesinde, tapu teslimi dairelerde peşinatlar yüzde 5’e indi. Minimum peşinat ve makul taksitlerden oluşan kampanyada sıfır faizli ödeme koşulları da devam ediyor.

yapi.com.tr
UpCity’de 4 Bin 495 Lira Peşinatla Tapu Teslimi

Teknik Yapı’nın Kartal Aydos Ormanı’nın eteğinde inşasına başladığı UpCity projesinde, tapu teslimi dairelerde peşinatlar yüzde 5’e indi. Minimum peşinat ve makul taksitlerden oluşan kampanyada sıfır faizli ödeme koşulları da devam ediyor. Yüzde 5 peşinat ödeyerek UpCity’de hayaline uygun bir daire almak isteyen müşteriler, 24 ay vadeli ödeme sisteminde hiçbir faiz ödemeyecek. Peşinatı yüzde 20 ödemek isteyenler 36 ay, yüzde 35 ödemek isteyenler ise 48 ay vadeli ödeme sisteminde sıfır faiz uygulamasından faydalanabilecek. Dileyen müşteriler ise yüzde 0.33 ile yüzde 1.07 arasında değişen faiz oranlarıyla 36 ile 120 ay arasında farklılık gösteren vadelerde yapacakları makul ödemelerle UpCity’den daire sahibi olabilecek. Yüzde 5 peşinat miktarı kadar üç ayrı ara ödemenin yapılacağı kampanyada, ara ödemeler Aralık 2009, Haziran 2010 ve Aralık 2010 tarihlerinde olacak.

Kampanyada ödenebilir peşinatın yanı sıra, vadelere yayılan taksitlerin de ödenebilir makul miktarlarda olmasına dikkat çeken Teknik Yapı Başkanı Nazmi Durbakayım, müşterilerin aradığı en önemli özelliğin güvence olduğuna vurgu yaptı. Durbakayım, satış aşamasında tapuların da teslim edildiği bilgisini verdi.

Teknik Yapı Kartal Uğur Mumcu’da başladığı UpCity, konut ve ticaret merkezinden oluşuyor. Yaklaşık 20 bin metrekare arazi üzerine inşa edilecek olan UpCity, Aralık 2011’de bitecek. Beş yüksek blok ve üç ayrı bölümden oluşan ticaret birimlerinden oluşan UpCity, 340 adet daire ile ticari mağazalardan oluşacak. Projede 1+1 ve 2+1 tipindeki yaşam alanlarına ağırlık verildi. İhtiyaç duyulan yaşam alanlarında, fonksiyonel, ekonomik ve dayanıklı malzemeler kullanılacak. Teknik Yapı’nın standart haline getirdiği kapalı otopark, yüzme havuzu, yeşil doku ve spor kompleksleri de UpCity’de yer alacak. Düzenli bir ticari yapılaşmanın olmadığı bölgedeki ilk alışveriş merkezi UpCity Center, UpCity ile birlikte kurulacak. Büyük bir hipermarketin hizmet vereceği UpCity Center’da fast food restoran zincirleri, banka şubeleri, gençlerin vakit geçirebileceği cafeler ve giyim mağazaları gibi hayatı kolaylaştıran ticari birimler bulunacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/upcityde-4-bin-495-lira-pesinatla-tapu-teslimi_68154.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!