Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Uplife Park’tan Daire Alanlara Ek Gelir İmkanı

Teknik Yapı’nın Kartal’daki Uplife Park projesinden daire alanlar, spor kompleksi ve ticaret alanlarında pay sahibi oluyor. Projede yer alan 600 metrekarelik ticaret alanı ile 480 metrekarelik spor tesisinden elde edilecek gelir, genel giderleri karşılamak ve aidatları azaltmak için kullanılacak.

yapi.com.tr
1 Uplife Park’tan Daire Alanlara Ek Gelir İmkanı

Teknik Yapı’nın Kartal’daki Uplife Park projesinden daire alanlar, spor kompleksi ve ticaret alanlarında pay sahibi oluyor. Projede yer alan 600 metrekarelik ticaret alanı ile 480 metrekarelik spor tesisinden elde edilecek gelir, genel giderleri karşılamak ve aidatları azaltmak için kullanılacak. Buna göre söz konusu gelire ortak olan maliklerden 1+1 tipi dairede oturanların aidatı yaklaşık 70 YTL, 2+1 tipi dairede oturanların 100 YTL ve 3+1 tipi dairede oturanların ise 130 YTL civarında olması sağlanacak. Uygulama ayrıca, yatırım amaçlı daire alanların düşük aidat nedeniyle daha kolay kiracı bulmalarına olanak sağlayacak.

Uplife Park’dan daire alanların projede yer alan ticaret alanlarına ve spor kompleksinin gelirlerine ortak olacağını belirten Teknik Yapı Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, asıl amacın müşterilere uzun vadeli katma değer yaratmak olduğunun altını çizdi.

Diğer taraftan yüzde 70’i satılan Uplife Park projesinde Teknik Yapı’nın kampanyalı satışları sürüyor. Proje kapsamında yüzde 50 peşinat ödeyenlere 36 ay, yüzde 30 peşinat ödeyenlere 24 ay sıfır faiz imkanı sağlanıyor. Yüzde 20 peşinat ödeyenlere ise yüzde 0.74’den başlayan ve 10 yıla kadar kredi imkanı ve farklı bütçelere göre esnek ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede 1+1 daire fiyatları 129,000 YTL, 2+1 daire fiyatları 188,700 YTL ve 3+1 daire fiyatları ise 240,900 YTL’den başlıyor.

Kartal'da 22 dönüm arsa üzerinde yükselecek olan Uplife Park, Dilman Towers ve Uphill Court’lardaki klasikleşmiş çizgi ve kaliteyi taşıyor. Spor ve sağlık kompleksinin de bulunacağı projede konutların çoğunluğu deniz manzaralı olacak.  Toplam 567 dairenin yer aldığı Uplife Park projesinin yüzde 75’lik bölümü yeşil alana ayrılacak.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/uplife-parktan-daire-alanlara-ek-gelir-imkani_64692.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Aidatlar konusunda satış sırasında bu rakamlar söylenirken taşındıktan sonra bunların neredeyse iki katı aidat rakamları çıkınca teknik yapıya olan güvenim kalmadı. Alacak olanlara hayırlı olsun. YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!