Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Uponor Türkiye İrtibat Bürosu Resmi Olarak Açıldı

Uponor'un İstanbul’daki temsilciliğinin resmi açılışı, 10 Ekim 2008 tarihinde İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Seppo Huotari, Genel Müdür Okan Öztürk, Uponor bayileri S. Bayramoglu ve M. Gönden'in katılımlarıyla yapıldı. Ofis, Uponor’a Türkiye pazar payını geliştirmek için destek verecek.

yapi.com.tr
Uponor Türkiye İrtibat Bürosu Resmi Olarak Açıldı

Uponor'un İstanbul’daki temsilciliğinin resmi açılışı, 10 Ekim 2008 tarihinde İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Seppo Huotari, Genel Müdür Okan Öztürk, Uponor bayileri S. Bayramoglu ve M. Gönden'in katılımlarıyla yapıldı. Ofis, Uponor’a Türkiye pazar payını geliştirmek için destek verecek. Yeni ofis ayrıca, tesisatçıların ve tasarımcıların eğitiminin verileceği, müşteri ile samimiyetin oluşmasına yardımcı olacak, verilen hizmetler aracılığıyla ortaklığı güçlendirecek 'Uponor Akademi' faaliyetlerini de yürütecek.

Açılışta konuşan Genel Müdür Okan Öztürk, “Hedeflerimizden biri büyük ölçekli projelerdeki varlığımızı kuvvetlendirmek olacaktır” dedi. Firmanın önceliği, rekabette farkındalık olusturmak, pazar konumunu güçlendirmek ve Uponor markasının bilinirliğini artırmak için komple sistemler sunmak olacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/uponor-turkiye-irtibat-burosu-resmi-olarak-acildi_64348.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!