Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Uzay Asansör Hedef Büyüttü

Uzay Asansör Hedef Büyüttü

Dünyab>Müşterileri arasında birçok kamu kuruluşu bulunan Uzay Asansör, kısa süre içinde Türkiye'nin tüm bölgelerine hizmet vermeyi hedefliyor.

Uzay Asansör Genel Müdürü Bahadır Altun, gelişme stratejileri içinde sadece Türkiye değil, diğer ülkelerin de bulunduğunu belirterek, ilk etapta Ukrayna'da bayilik vermeyi düşündüklerini söyledi. Altun, yıllık üretim ve montaj hedeflerinin ise 100 adet olduğunu bildirdi.

Türkiye'nin seyir mesafesi en uzun asansörünü Oymapınar Hidroelektrik Santrali'ne kurmaktan gurur duyduklarını belirten Altun, "156 metre seyir mesafeli 630 kg/8 kişi kapasiteli 1.60 m/sn hızlı VVVF kontrollü asansör, seyir mesafesi olarak ülkemizdeki en yüksek asansörler arasında yer alıyor ve bunun tamamı Uzay Asansör elemanları tarafından tasarlanıp üretildi" dedi.

Ürütemini bin 200 metrekare kapalı alanda gerçekleştiren ve bugünkü yapılanmasına 1982 yılında kavuşan Uzay Asansör'ün müşterileri arasında, SSK, İller Bankası, MSB, MSB Ankara İnşaat Emlak Dairesi, çeşitli belediyeler, konut yapı kooperatifleri ve birçok özel kurum bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/uzay-asansor-hedef-buyuttu_28039.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!