Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Uzmanlaşmanın Önemi CNBC-e Ekranında Masaya Yatırılıyor!

Yenibiris.com Genel Müdürü Deniz Ceylan Kılıçlıoğlu, 14 Eylül Pazartesi günü saat 16:35 - 16:55 arasında CNBC-e’de yayınlanacak olan 'Krizde İş Bulmak' adlı programa katılacak. Uzmanlaşmanın ele alınacağı programda Kılıçlıoğlu, en fazla uzman açığı bulunan alanları, işverenlerin bu konudaki ihtiyaç ve beklentilerini, değeri yeni anlaşılan uzmanlık

yapi.com.tr
Uzmanlaşmanın Önemi CNBC-e Ekranında Masaya Yatırılıyor!

Yenibiris.com Genel Müdürü Deniz Ceylan Kılıçlıoğlu, 14 Eylül Pazartesi günü saat 16:35 - 16:55 arasında CNBC-e’de yayınlanacak olan 'Krizde İş Bulmak' adlı programa katılacak.

Türkiye’nin en önemli istihdam sorunlarından biri olan uzmanlaşmanın ele alınacağı programda Kılıçlıoğlu, en fazla uzman açığı bulunan alanları, işverenlerin bu konudaki ihtiyaç ve beklentilerini, değeri yeni anlaşılan uzmanlık alanlarını ve gençlerin uzmanlık alanı seçerken dikkat etmesi gerekenleri izleyicilerle paylaşacak.

Programda ayrıca, Yenibiris.com’un konuyla ilgili düzenlediği sertifika programları, Yenibiris.com üyeleri arasında yapılan anket sonuçları ve ilanlardan örnekler de yer alacak. 

Dileyen izleyiciler krizdeisbulmak@cnbce.com ve editor@yenibiris.com e-posta adresleri aracılığıyla programa uzmanlaşma konusunda soru gönderebilecekler.  

 

http://www.yapi.com.tr/haberler/uzmanlasmanin-onemi-cnbc-e-ekraninda-masaya-yatiriliyor-_72310.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!