Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Vaillant ISH Fuarı'nda Büyük İlgi Gördü

Vaillant, Frankfurt / Main’da 10–14 Mart tarihleri arasında düzenlenen dünyanın en büyük ısı, iklimlendirme teknolojileri, yenilenebilir enerjiler ve banyo - bina servisleri fuarında yeni ürünlerini sergiledi. İki yılda bir düzenlenen Uluslararası Bina, Enerji Teknolojisi ve Banyo Ekipmanları Fuarı’nda (ISH) Vaillant, 8. salonda 2000 m2 lik standı

yapi.com.tr
Vaillant ISH Fuarı'nda Büyük İlgi Gördü

Vaillant, Frankfurt / Main’da 10–14 Mart tarihleri arasında düzenlenen dünyanın en büyük ısı, iklimlendirme teknolojileri, yenilenebilir enerjiler ve banyo - bina servisleri fuarında yeni ürünlerini sergiledi. İki yılda bir düzenlenen Uluslararası Bina, Enerji Teknolojisi ve Banyo Ekipmanları Fuarı’nda (ISH) Vaillant, 8. salonda 2000 m2 lik standı ile ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Vaillant, ISH fuarında, tüm dünyada küçük kapasite aralığında en verimli doğalgazlı ısı pompası Zeolith’i tanıttı. Zeolith, doğalgaz ve çevre enerjisinden yüksek verimli ısı enerjisi üretiyor. Vaillant böylece, gazlı ısıtma cihazlarında, yeni neslin ilk modelini tanıtmış oldu. Bu cihaz, modern yoğuşmalı ısıtma sistemleriyle solar tekniğini tavizsiz bir şekilde birbirine bağlıyor. Zeolith, alüminyum oksit ve silisyum oksitten oluşan gözenekli seramik bir maddedir. Yanmaz bir özelliğe sahip olan ve ekolojik açıdan çevreye zarar vermeyen Zeolith, suyu emerek, ısıtma sistemlerinde kullanılan ısı enerjisini üretiyor.

Vaillant’ın ISH Fuarı’nda tanıttığı ürünlerden bir diğeri ise çok fonksiyonlu allSTOR boylerdi. Ürün, katmanlı yükleme tekniğini akıllı sensör, otomatik kontrol paneli ve enerji tasarrufu sağlayan yüksek verimli pompa tekniklerini birleştirmekte ve birbirinden değişik yenilenebilir ve fosil enerji kaynakları bu üründe kombine edilebilmekte. allSTOR ayrıca, akıllı solar istasyonu sayesinde yüzde 10 daha yüksek güneş enerjisi kullanım verimini garanti etmekte.

Vaillant, ISH fuarında, 280 kW’ye kadar ısıtma kapasiteli, yeni yoğuşmalı ısıtma kazanı ecoCRAFT’ı da tanıttı. ecoCRAFT kazanlar, yüksek emniyet sistemleri sayesinde arıza halinde bile maksimum işletme güvenliği sağlıyor. Böylece, çalışma koşullarındaki en ufak bir değişiklik anında belirlenebiliyor.

Vaillant, 1 Nisan 2009 itibariyle büyük ısıtma ve soğutma güçlerine sahip yeni geoTHERM ısı pompalarını piyasaya sundu. Yeni ısı pompaları tüm kaskad uygulamaları için hazır donanımlara sahip ve böylelikle ikili kaskad bağlantılı ısı pompaları ile 100 kilovatlık bir ısıtma gücüne ulaşılabilmekte. Yeni geoTHERM’de piyasadaki klasik çözümlerde olduğu gibi sistem üzerine ilaveler yapılması gerekmiyor.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/vaillant-ish-fuarinda-buyuk-ilgi-gordu_68155.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!