Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Vaillant’ın Desteklediği B-Dispate Finale Kaldı

Toplumsal hayata değer katma hedefiyle sponsorluk çalışmalarına devam eden Vaillant’ın 5. Türksat Model Uydu Yarışması’nda malzeme ve forma desteği verdiği B-Dispate, 149 takım arasında finale katılmaya hak kazanan 22 takımdan biri oldu.

yapi.com.tr
Vaillant’ın Desteklediği B-Dispate Finale Kaldı

Vaillant, sponsorluk faaliyetleri kapsamında teknolojiyi ileriye taşımaya çalışan gençleri destek oluyor. Türkiye’nin en büyük teknoloji festivali olan Teknofest kapsamında düzenlenen 5. Türksat Model Uydu Yarışması’nda B-Dispate (Black Diamond Space Team) takımına sponsor olan Vaillant, takımın malzeme ve forma sponsoru oldu. Vaillant’ın model uydu için gerekli malzemenin temini ve forma desteği verdiği B-Dispate takımı finale kaldı. Ankara ve Aksaray’da düzenlenen yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından 149 takım ve 900 öğrenci katıldı. Yarışmada B-Dispate’in de içinde yer aldığı 22 takım finale katılmaya hak kazandı.

B-Dispate üstün başarı gösterdi
Türkiye’nin en büyük savunma ve haberleşme şirketleri tarafından desteklenen 5. Türksat Model Uydu Yarışması kapsamında Ankara’da gerçekleştirilen uçuşa katılmak için gereken yeterlilik kontrolünde Vaillant’ın desteklediği B-Dispate takımına ait model uydu, tüm testlerden başarıyla geçerek uçuşa hak kazandı. Aksaray Tuz Gölü atış alanında gerçekleştirilen uçuşların inceleme raporunun teslim edilmesinin ardından hakem heyetine sunum yapıldı. B-Dispate takımı PDR (Preliminary Design Review) raporundan 99.7/100 CDR (Critical Design Review) raporundan 99.3 puan alarak üstün bir başarı gösterdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vaillantin-destekledigi-b-dispate-finale-kaldi_182207.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!