Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Vaillant'ın Trabzon Yetkili Satıcısı Lazer Isı

Vaillant'ın Trabzon Yetkili Satıcısı Lazer Isı, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu’nun yanısıra Vaillant Group Türkiye Country Manager'ı Christoph M. Grosser, Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, Vaillant Group Türkiye Merkez Direktörü Aykut Babila

yapi.com.tr
Vaillant'ın Trabzon Yetkili Satıcısı Lazer Isı

Vaillant'ın Trabzon Yetkili Satıcısı Lazer Isı, Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu’nun yanısıra Vaillant Group Türkiye Country Manager'ı Christoph M. Grosser, Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, Vaillant Group Türkiye Merkez Direktörü Aykut Babila ve yerel yöneticilerin katılımıyla açıldı.
 
Törende konuşan Vaillant Group Türkiye Country Manager’ı Christoph M. Grosser, Vaillant Türkiye’nin yatırımlarına hız kesmeden devam ettiğini belirtti. Grosser, Vaillant Group üye ülkeleri arasında yıllardır göz bebeği olan Vaillant Türkiye’nin, satış ve satış sonrası hizmetlerinin diğer grup ülkelerine örnek olduğunu, tüm bu başarıları Türk halkının markaya güveni ve desteği sayesinde sağladıklarını belirtti.

Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, ısıtma-soğutma sektöründeki pek çok ilki Vaillant’ın başardığını ve AR&GE çalışmalarının yoğun olarak devam ettiğini belirtti. Vaillant Türkiye’nin de bu yüksek teknolojili ürünleri Türk halkıyla buluşturmanın yanı sıra satış ve satış sonrası sundukları hizmetlerle de rakiplerinden çok farklı olduklarını sözlerine ekledi. 

Vaillant Group Türkiye Merkez Direktörü Aykut Babila ise konuşmasında, Vaillant’ın sektördeki diğer markalardan farklı olarak çok özel bir servis yapılanmasına sahip olduğunu, servis hizmetini güvenilir ve kalifiye servis elemanlarıyla sunduklarını belirtti.

Vaillant, Lazer Isı'nın açılışından önce 5 Mayıs Çarşamba günü Trabzon Meydanı'na kurduğu infomobil’de ileri teknoloji ürünlerini sergilemeye başlamıştı.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/vaillantin-trabzon-yetkili-saticisi-lazer-isi_79537.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!