Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Vaillant’ın Yetkili Satıcılar Seyahatinin Rotası Bu Yıl Dubrovnik, Mostar, Saraybosna'ydı

Vaillant’ın gelenekselleşen yetkili satıcılar seyahatinin rotası bu yıl Dubrovnik, Mostar, Saraybosna oldu. İki kafile halinde 10 -13 Ekim ile 21- 24 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen seyahate, ödül sistemi gereği ulaştıkları performanslarına göre seçilen Vaillant yetkili satıcıları ve Vaillant yöneticileri katıldı.

yapi.com.tr
Vaillant’ın Yetkili Satıcılar Seyahatinin Rotası Bu Yıl Dubrovnik, Mostar, Saraybosna'ydı

Vaillant’ın gelenekselleşen yetkili satıcılar seyahatinin rotası bu yıl Dubrovnik, Mostar, Saraybosna oldu. İki kafile halinde 10 -13 Ekim ile 21- 24 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen seyahate, ödül sistemi gereği ulaştıkları  performanslarına göre seçilen Vaillant yetkili satıcıları ve Vaillant yöneticileri katıldı. Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, Satış ve Pazarlama Koordinatörü Özgür Gök, Area Manager’ler Vedat Yazar ve Ali Şahin’in de katıldığı gezide, yetkili satıcılar Vaillant yöneticileriyle hem yıllık değerlendirmelerini paylaştılar hem de soru ve görüşlerini ilettiler. 

140 kişiden oluşan ekip, dünyanın en genç ülkelerinden biri olan Karadağ’da Budva ve Kotor gibi şehirleri gezdiler. Dubrovnik’te eski şehri görme fırsatını bulan yetkili satıcılar, ayrıca Adriyatik Denizi’nde tekne turuna katıldılar. Seyahatin en çok ilgi çeken durakları hüzünlü ülke Bosna Hersek’te bulunan Mostar Köprüsü ve Saraybosna oldu.

Seyahatin son günü yetkili satıcı ve Vaillant yetkililerinin katıldığı bir gala yemeği düzenlendi. Gecede konuşma yapan Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, bu tür seyahatlerin takım olarak davranabilme konusunda büyük katkı sağladığını belirterek, kazandıkları başarılarda en büyük paya sahip olan yetkili satıcılarına teşekkür etti.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/vaillantin-yetkili-saticilar-seyahatinin-rotasi-bu-yil-dubrovnik-mostar-saraybosnaydi_84434.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!