Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Vefa Group ve Steelife Avrupa Arenasında

İstanbul, Ankara ve en son İzmir’de Türkiye’nin en büyük yapı fuarlarına katılan Vefa Group, Avrupa arenasında da boy gösteriyor. 18 - 21 Ekim tarihleri arasında İngiltere’de gerçekleştirilen Interbuild 2009 Fuarı'na katılan Vefa Group, yapı sektöründe Avrupa’ya açılan en önemli kapılardan biri olan organizasyonda Vefa Prefabrike Yapılar’ı, Neopan

yapi.com.tr
Vefa Group ve Steelife Avrupa Arenasında

İstanbul, Ankara ve en son İzmir’de Türkiye’nin en büyük yapı fuarlarına katılan Vefa Group, Avrupa arenasında da boy gösteriyor. 18 - 21 Ekim tarihleri arasında İngiltere’de gerçekleştirilen Interbuild 2009 Fuarı'na katılan Vefa Group, yapı sektöründe Avrupa’ya açılan en önemli kapılardan biri olan organizasyonda Vefa Prefabrike Yapılar’ı, Neopan Panel Teknolojileri’ni ve hafif çelik yapı sistemi olan Steelife markasını tanıttı.

İngiltere’de kurduğu yeni ortaklık ilişkilerini pekiştirmek ve sektörün kalbinin attığı platformda ürünlerini tanıtmak için Interbuild’e katılan Vefa Group, gördüğü ilgiden memnun kaldı.

İngiltere’nin Birmingham şehrinde NEC fuar alanında gerçekleştirilen Fuar, İngiltere’nin inşaat ve inşaat malzemeleri alanında en önemli fuarı olarak biliniyor. Yeni iş ilişkileri oluşturma fırsatının yanısıra katılımcı firmalara müşterileriyle buluşma ve karlı ticari ilişkileri sürdürmek için fırsatlar sunan fuar; inşaat ürünü, malzeme ve hizmetleri ile ilgili uluslararası tedarikçi ve satın almacıların bir numaralı buluşma noktası halinde.

2008 yılında 32 bini aşkın kişi tarafından ziyaret edilen Interbuild’de, inşaat alanına dair her türlü ihtiyaç karşılanabiliyor. İnşaat sektörünü her yönüyle kapsayan ve geniş bir katılımcı profiline sahip olan fuar, alanında tanınmış mimar, yatırımcı, tedarikçileri her yıl bir araya getiriyor. Öyle ki, İngiltere’nin en büyük 30 müteahhitinden 26’sı, İngiltere’nin en büyük 20 mimarlık firmasından 10’u ve 172 yerel özel idare Interbuild’i en kapsamlısı ve en büyüğü olarak lanse ediyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vefa-group-ve-steelife-avrupa-arenasinda_73956.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!