Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Vestel'e İki Tasarım Ödülü

Vestel'in, "Red Dot Design Award"dan 2 tasarım ödülü kazandığı bildirildi. Vestel'den yapılan açıklamada, "Red Dot Design Award"dan 2 uzaktan kumanda modeliyle 2 tasarım ödülü kazanan şirketin, Ocakta "Slim and Thin LCD TV" ile "Good Design Award"da da ödül aldığı ve böylece 2 ayda kazandığı tasarım ödüllerinin sayısını 3'e çıkardığı belirtildi.

Yeni Asır Gazetesi
Vestel'e İki Tasarım Ödülü

Vestel'in, "Red Dot Design Award"dan 2 tasarım ödülü kazandığı bildirildi. Vestel'den yapılan açıklamada, "Red Dot Design Award"dan 2 uzaktan kumanda modeliyle 2 tasarım ödülü kazanan şirketin, Ocakta "Slim and
Thin LCD TV"
ile "Good Design Award"da da ödül aldığı ve böylece 2 ayda kazandığı tasarım ödüllerinin sayısını 3'e çıkardığı belirtildi.

Vestel'in tasarım ödülü kazanan uzaktan kumandası "RC3900"ün, televizyon ile kullanıcı arasındaki köprüyü simgeleyecek şekilde, köprü formundan esinlenerek tasarlandığı ve çevreci yaklaşım gereği kumandada parlatıcı boya kullanılmadığı ifade edildi.

Ödül kazanan diğer uzaktan kumanda "RC3910''un da üst yüzeyindeki gümüş parlaklığı ve alt yüzeyindeki yumuşak siyah boyanın zıt uyum sergilediği, tuş ve ikonların yaşlıların kullanımını desteklemek amacıyla diğer kumandalara göre daha büyük yapıldığı kaydedildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vestele-iki-tasarim-odulu_67031.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!