Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Veysel Başkan'ın Kültür Üzüntüsü

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Avrupa Konseyi Kültür, Kültürel ve Doğal Miras Direktörü Robert Palmer ile görüşmesinde "Kentli olmak büyük yığınlar halinde kentlerde yaşamak değil. Kentli olmak, kentin özellikle kültür, sanat ve eğitim alanında sunduğu nimetlerden faydalanabilmek. Sinema tiyatroya üniversitede gidebildim, 40 yıl sonra

Hürriyet Gazetesi
Veysel Başkan'ın Kültür Üzüntüsü

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Avrupa Konseyi Kültür, Kültürel ve Doğal Miras Direktörü Robert Palmer ile görüşmesinde "Kentli olmak büyük yığınlar halinde kentlerde yaşamak değil. Kentli olmak, kentin özellikle kültür, sanat ve eğitim alanında sunduğu nimetlerden faydalanabilmek. Sinema tiyatroya üniversitede gidebildim, 40 yıl sonra hala Ankara’nın merkezinde doğup sinema tiyatro bilmeyen var" diye konuştu.

Tiryaki Avrupa Konseyi Kültür, Kültürel ve Doğal Miras Direktörü Robert Palmer başkanlığındaki bir heyeti konuk etti. Avrupa Konseyi’nce hayata geçirilen ve Dışişleri ile Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla yürütülen "Ulusal Kültür Politikalarının Gözden Geçirilmesi Projesi" kapsamında Türkiye’ye değerlendirme gezisi yapan heyet, yerel yönetimlerin kültür politikaları hakkında bilgi almak üzere Altındağ Belediyesi’ni ziyaret etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/veysel-baskanin-kultur-uzuntusu_74113.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!