Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Vibromak, Metal Yüzey İşlemede İddialı

Vibromak Makine ve Metal Sanayi Genel Müdürü Aygün Cabar, Vibromak ürünlerini ve proseslerini kullanan ihracatçı kuruluşların üretim maliyetlerini

Dünyab>Vibromak Makine ve Metal Sanayi Genel Müdürü Aygün Cabar, Vibromak ürünlerini ve proseslerini kullanan ihracatçı kuruluşların üretim maliyetlerini aşağıya çekerek rekabet güçlerini artırdıklarını söyledi.

Cabar, firmalar açısından metal yüzey işlem teknolojisini kullanmanın pazar payını artırma ve kaliteyi sürekli kılma adına zorunluluk olduğunu belirterek, "Firmamız, sektöründe lider olan birçok ihracatçı kuruluşa hizmet vermektedir" dedi.

Ürünleri sürekli stok ilkesiyle pazara sunduklarını belirten Cabar, Vibromak'ın hizmet alanlarını; vibrasyon ve santrifüj tip yüzey işlem makineleri ile bu makinelerde kullanılan muhtelif geometrik şekillerdeki plastik, seramik ve porselen aşındırıcı ve parlatıcı medyalar ile işlem kimyasallarının üretim, ithalat ve satışı olarak belirtti. Cabar, "Her türlü metal ve metal dışı malzemeden mamul parçalarda çapak alma, yağ alma, pas alma, tufal temizleme, parlatma ve polisaj yüzey işlemleri alanlarında da hizmet veriyoruz" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vibromak-metal-yuzey-islemede-iddiali_5512.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!