Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

VİKO Çalışanları Kuruluşunun 29. Yılında Piknikte Buluştu

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen piknik, bu yıl 13 Haziran Cumartesi günü İstanbul Polonezköy’deki Dere Tesislerinde gerçekleştirildi. Piknikte bir araya gelen 600 kişilik VİKO ailesi, 'Başarıya Devam' dedi. VİKO’nun organizasyonunda, VİKO Tanıma Takdir Ödüllendirme Sistemi kapsamında çalışanlara 'Kıdem Teşvik Ödülleri', 'Öneri Değerlendirme

yapi.com.tr
VİKO Çalışanları Kuruluşunun 29. Yılında Piknikte Buluştu

VİKO Elektrik ve Elektronik, 29. yaşını çalışanları ile birlikte piknikte kutladı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen piknik, bu yıl 13 Haziran Cumartesi günü İstanbul Polonezköy’deki Dere Tesislerinde gerçekleştirildi. Piknikte bir araya gelen 600 kişilik VİKO ailesi, 'Başarıya Devam' dedi. VİKO’nun organizasyonunda, VİKO Tanıma Takdir Ödüllendirme Sistemi kapsamında çalışanlara 'Kıdem Teşvik Ödülleri', 'Öneri Değerlendirme Sistemi Ödülleri', 'Kalite Kupası' ödülleri de verildi.

Bu kapsamda 28 çalışana öneri ödülü, 50 çalışana kıdem teşvik ödülü (5, 10, 15, 25 yıl) verildi. 2009 yılı Kalite Kupası Ödülü’nü ise Endüstriyel Depo Departmanı kazandı. Ayrıca, minyatür kale futbol turnuvasında ilk üçe giren çalışanlara madalya ve hediyeleri takdim edildi. İstanbul Corporate Games 2009’da başarı ile VİKO’yu temsil ederek dereceye giren sporculara da çeşitli armağanlar verildi.

VİKO İcra Kurulu Başkanı Cahit Durmaz, "Yaklaşık bir senedir dünyada ve ülkemizde yaşanan ekonomik durgunlukta talep daralmasının yanında, aynı hızla bir istihdam azalması yaşandı. Krizi birlikte atlatmak için VİKO yönetimi olarak, bayilerimizle aksiyon planları sayesinde işimize sahip çıktık. İş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı memnun etmeye çalıştık, gösterdiğimiz ciddi özverilerle VİKO’da işsizlik problemi olmadı. Bu izlediğimiz yol, aynı zamanda VİKO’nun toplumsal sosyal sorumluluk bilinciyle istihdama destek vererek, toplum olarak birbirimize olan inancımızı ve dayanışma gücümüzü artırmaktadır. Yıldızsız bir yolda yürünmez, sizler VİKO yolunu aydınlatan yıldızlarsınız. Her zaman en büyük başarıları hep beraber elde edeceğimize inanıyor ve başarıya devam diyorum" dedi.

Konuşmasında Karre ürünlerinin pazardaki gelişiminden duyduğu memnuniyeti de dile getiren Durmaz, VİKO Endüstriyel Tesisi’nin barındırdığı üstün teknolojiye sahip otomasyon sistemleriyle sadece yurdumuzda değil, dünyada da birçok başarıya ulaşmak için hız kesmeden yollarına devam edeceklerini belirtti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/viko-calisanlari-kurulusunun-29-yilinda-piknikte-bulustu_70136.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!