Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

VİKO, Sektöründe TURQUALITY® Kapsamına Alınan İlk Marka

VİKO Elektrik ve Elektronik A.Ş, firmalara global markalaşma süreçlerinde sağlanan finansal destekle birlikte eğitim ve stratejik danışmanlık da verilen TURQUALITY® programına kendi sektöründe katılan ilk firma oldu.

yapi.com.tr
VİKO, Sektöründe TURQUALITY® Kapsamına Alınan İlk Marka

VİKO Elektrik ve Elektronik A.Ş, firmalara global markalaşma süreçlerinde sağlanan finansal destekle birlikte eğitim ve stratejik danışmanlık da verilen TURQUALITY® programına kendi sektöründe katılan ilk firma oldu.

'10 yılda 10 dünya markası yaratmak' vizyonu ile tasarlanmış bir marka geliştirme programı olan TURQUALITY®, dünyada bu kapsamda oluşturulmuş ilk program olma özelliği taşıyor. Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen tarafından temeli atılan ve projelendirilen, Dış Ticaret Müsteşarlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından yürütülen TURQUALITY® Projesi, kapsamdaki firmalara, üretimden pazarlamaya, satıştan satış sonrası hizmetlere kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi ve kurumsallaşma konularında destek veriyor.

VİKO Elektrik, TURQUALITY® kapsamında yapılan titiz ve detaylı değerlendirmeler sonucu destek programına alındı. Stratejik planlama ve kurumsal performans yönetimi, finansal performans, tedarik zinciri yönetimi, marka yönetimi, marka gücü, ürün tasarımı/araştırma geliştirme, pazarlama, müşteri ve ticaret yönetimi, kurumsal yönetişim, insan kaynakları yönetimi, bilgi sistemleri yönetimi alanlarında yapılan detaylı değerlendirmelerde VİKO Elektrik'in kriterlerin tümünü yerine getirdiği tespit edildi.

Konuyla ilgili olarak; “Uluslararası ölçekte bir Türk markası olma yolculuğumuzun heyecanını TURQUALITY®  projesi kapsamına girerek daha da pekiştiriyoruz” diyen VİKO İcra Kurulu Başkanı Cahit Durmaz; mükemmele ulaşma hedeflerinin daha güçlü bir şekilde devam edeceklerini kaydederek “Sektöründe her zaman ilklere imza atmayı başarmış bir Türk markası olarak, yurt dışındaki marka bilinilirliğimizi artırmak yolunda bize destek olacak bu programa dahil olduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/viko-sektorunde-turquality-kapsamina-alinan-ilk-marka_65642.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!