Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

VİKO Türkiye’nin Dört Bir Yanındaki İş Ortaklarını Ağırladı

VİKO, yeni ürünleri ve teknolojik gelişmeleri ile ilgili bilgi vermek ve dünya standartlarındaki üretim alanlarını gezdirmek amacıyla, Türkiye çapında faaliyet gösteren ara toptancı müşterilerini Sancaktepe’deki endüstriyel tesislerinde ağırladı. Türkiye’nin dört köşesinden gelen misafirlerin keyifli zamanlar geçirdiği ve VİKO’nun müşterilerini

yapi.com.tr
VİKO Türkiye’nin Dört Bir Yanındaki İş Ortaklarını Ağırladı

STRONG>VİKO, yeni ürünleri ve teknolojik gelişmeleri ile ilgili bilgi vermek ve dünya standartlarındaki üretim alanlarını gezdirmek amacıyla, Türkiye çapında faaliyet gösteren ara toptancı müşterilerini Sancaktepe’deki endüstriyel tesislerinde ağırladı.

Türkiye’nin dört köşesinden gelen misafirlerin keyifli zamanlar geçirdiği ve VİKO’nun  müşterilerini ağırlamanın mutluluğunu yaşadığı beraberlik 4 gün sürdü.

 4-7 Mayıs tarihlerinde dört grup halinde gerçekleşen ziyaretler,  misafirlerin VİKO Endüstriyel Tesisleri’ne gelmesi ile başladı. Tesiste yenilen öğle yemeğinin ardından, fabrika gezisi yapıldı. Gezi sonrasında iş hayatının stresinden bir süreliğine de olsa uzaklaşmak için misafirler, VİKO spor tesisinde yüzme, masa tenisi, dart, fıtness gibi spor etkinliklerinde bulundular.Aranın ardından Konferans Salonu’nda bir araya gelindi. VİKO Genel Müdürü Nusret Kayhan Apaydın misafirlere hitaben gerçekleştirdiği konuşmasında bu yıl 30. kuruluş yıldönümünü kutladıklarını ve VİKO markasının şu anda bulunduğu noktaya ulaşmasının iş ortaklarıyla ortak zaferi olduğunu kaydetti. Değişime ve yeniliğe açıklığıyla VİKO ailesinin tek standardının ‘mükemmellik’  felsefesini sürdürmek olduğunu, VİKO’nun sektörde öncü bir güç olduğunun bilincinde ve bu bilinçle dünya pazarlarında başarıyla ülkemizi temsil etmekte olduklarını ileten Kayhan, “Üstlendiğimiz misyonumuzla çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve 30 yıldır VİKO markasına güvenen siz değerli iş ortaklarımız ve halkımızla hep birlikte elele bu mükemmellik yolculuğuna devam edeceğiz." diyerek sözlerini noktaladı.

Nusret Kayhan Apaydın’ın ardından söz alan VİKO Pazarlama ve Türkiye Satış Direktörü Selçuk Ersoy, VİKO kurumsal sunumunda ürün gamı ile ilgili detaylı bilgi verdi. Sunumda yeni nesil sayaçlar, Thea IQ ve kapasitif ürün serisi Novella S de ilk kez ara toptancı müşterilere tanıtıldı. Selçuk Ersoy konuşmasının sonunda, birlikte olmanın onurunu yaşadıklarını belirterek, müşterilere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

VİKO endüstriyel tesislerinde geçen günün sonunda program, Divan Asia Oteli’nde gerçekleşecek olan Gala Gecesi ile devam etti. Program boyunca her gece sonunda yapılan çekiliş ile üç müşteri, umre, Kıbrıs ve St. Petersburg seyahatlerinden birine katılmaya hak kazandı. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/viko-turkiyenin-dort-bir-yanindaki-is-ortaklarini-agirladi_79583.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!