Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Vinç Yardımıyla Manzarasına Göre Ev Seçme Olanağı

Zeytinburnu'nda inşa edilen ''OnaltıDokuz İstanbul'' projesinde isteyen müşterilere vinç yardımıyla 100 metre yüksekliğe çıkarılarak manzarasına göre daire seçme olanağı sunuluyor.

yapi.com.tr / AA
Vinç Yardımıyla Manzarasına Göre Ev Seçme Olanağı

Zeytinburnu'nda inşa edilen ''OnaltıDokuz İstanbul'' projesinde isteyen müşterilere vinç yardımıyla 100 metre yüksekliğe çıkarılarak manzarasına göre daire seçme olanağı sunuluyor.

Astay Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Toprak, Gayrimenkul Genel Müdürü Atilla Öztürk'le birlikte, OnaltıDokuz İstanbul projesi inşaatının önünde kurulan ve vinçle yaklaşık 100 metre yüksekliğe çıkarılan ''Gökyüzünde Yemek'' platformunda düzenlediği toplantıda, isteyen müşterilerinin bir ay süreyle bu hizmetten faydalanabileceğini ve yukarıya çıkarak hangi daireyi almak istediklerine manzaraya bakarak karar verebileceklerini anlattı.

Toprak, projede 36, 32 ve 27 katlı üç bloktan, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 3+2 ve 6,5+2 olmak üzere altı tip rezidans ya da apart daire seçenekleriyle toplam 496 dairenin bulunduğunu söyledi.

Projede dairelerin metrekare fiyatlarının 7 bin ile 13 bin TL arasında değiştiğini dile getiren Toprak, projenin 2012 Mart ayında tamamlanmasını planladıklarını ifade etti.

Bir soru üzerine halka açılma düşüncelerinin olduğunu belirten Toprak, ''Sanırım önümüzdeki senenin başlarında bir GYO olarak halka açılmayı düşünüyoruz'' dedi.

''Gayrimenkul fiyatlarında yıl sonuna kadar yüzde 10-15 artış olabilir''

Emtia fiyatlarındaki artışın sektöre yansımalarına ilişkin bir soru üzerine de Toprak, arzın çok iyi olması ve talebe yetişmesi nedeniyle sektörde çok fazla fiyat artışı olacağı kanaatini taşımadığını bildirdi. Mesut Toprak, sektörle ilgili emtia fiyatlarında yüzde 10 civarında bir artış bulunduğunu, gayrimenkul sektöründe de yıl sonuna kadar fiyatlarda projeyle bağlı olarak değişmek üzere yüzde 10-15 artışın olabileceğini ifade etti.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/vinc-yardimiyla-manzarasina-gore-ev-secme-olanagi-_87445.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!