Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Vitra' dan Mimarlara Özel Tanıtım Toplantıları

VitrA, Türkiye'nin çeşitli noktalarındaki mimarları, ürün gamında yaptığı yenilikler ve hizmetleri hakkında bilgilendirmek amacıyla başlattığı semi

Vitrab>VitrA, Türkiye'nin çeşitli noktalarındaki mimarları, ürün gamında yaptığı yenilikler ve hizmetleri hakkında bilgilendirmek amacıyla başlattığı seminerler dizisine devam ediyor.

2001 yılından beri Mimarlar Odaları ile işbirliği içinde düzenlenerek devam eden ve Anadolu'nun çeşitli illerini kapsayan seminer, 2003 yılında da ziyaret edilen 6 şehirdeki Mimarlar Odası şubesi ile devam ediyor.

Seminerde VitrA'nın 2002 yılının sonunda Sayın Bülent Eczacıbaşının gerçekleştirdiği bir basın toplantısı ile lansmanı yapılan yeni VitrA logosunun değişiminin altındaki nedenler, VitrA'nın ürün gamındaki 2003 yenilikleri ve müşteri ilişkileri yönetimindeki genel yaklaşımları ve yenilikleri katılımcılar ile paylaşıldı. Seminere katılan mimarlara günün anısına hediyeleri ile birlikte ürün gruplarını tanıtıcı dökümanlar dağıtıldı.

VitrA'nın seminerde tanıttığı 2003 yenilikleri arasında, banyo tasarım kültürüne farklı bir bakış açısı kazandıran yeni sistemi Matrix, Defne Koz tarafından tasarlanan iki yeni banyo takımı serisi Sense ve Calm var. Diğer yenilikler arasında, extra konfor için tasarlanan Paria kompakt kabin, minimalist çizgideki İsis banyo aksesuarları ve Ilia banyo armatürleri ile canlı renklerde hazırlanan Joy banyo akseuarları; değişik fonksiyonlara sahip zengin seçeneklerle yenilenen elduşu ve duş başlıkları ve canlı renkler ile yenilenen Nuovella Banyo Mobilyaları öne çıktı.

Geçen yıl, Adana, Diyarbakır , Gaziantep, İzmir ve Bursa Mimarlar Odaları'nda düzenlenen ve büyük ilgi gören seminerler, bu yıl aynı odaların ziyaret edilmesi ile Haziran sonuna kadar devam ediyor. Ayrıca Trabzon, Edirne, Mersin, Denizli gibi iller de yıl boyunca programa dahil edilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/vitra-dan-mimarlara-ozel-tanitim-toplantilari_4496.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!