Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

VOLT Elektrik Motorları, Win Eurasia 2019'a Katıldı

Yeni ürünlerini tanıtan ve kompresör sektörüne yönelik bir bilgilendirme toplantısına ev sahipliği yapan VOLT Motor, fuarda yeni içerik markası, “Gücünü Volt’tan Alan” anlamına gelen “Powered By Volt”un tanıtımını yaptı.

yapi.com.tr
VOLT Elektrik Motorları, Win Eurasia 2019'a Katıldı

İstanbul TÜYAP Fuar Alanı'nda düzenlenen Win Eurasia 2019'da ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını söyleyen Volt Elektrik Motorları Satış ve Pazarlama Grup Müdürü Ferudun Özdemir, “Turquality kapsamında yabancı ülkeler VOLT markasını daha yakından tanıma fırsatı bulacak. Ayrıca makine ve ekipman üreticileri yaptıkları imalatların üzerine 'Powered By Volt' yani 'Gücünü Volt Motor'dan alan' ibaresi koyarak marka bilinirliliğimizi artıracağız. Bu girişimlerin sonucunda da kendi sektörümüzde 3 yıl içinde ihracat şampiyonu olmayı hedefliyoruz” dedi.

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (KOSBİ) üretim tesisinde Ar-Ge çalışmaları ile öne çıkan, Saya Grup bünyesindeki VOLT Motor, bir yandan yeni nesil motorları tasarlarken bir yandan da katıldığı fuarlarda ürünlerini tanıtıyor. VOLT Motor, İstanbul TÜYAP Fuar Alanı'nda düzenlenen ve imalat sektörüne yönelik en önemli organizasyonların başında gelen Win Eurasia 2019'a katıldı.

VOLT Motor standında 4 gün boyunca yerli ve yabancı sektör temsilcilerini ağırladıklarını belirten VOLT Elektrik Motorları Satış ve Pazarlama Grup Müdürü Ferudun Özdemir, başta “VOLT Motor” olmak üzere Türk markaların yurtdışında daha fazla ilgi görmeye başladığını söyledi. Özdemir, benzerlerine oranla daha kaliteli, uzun ömürlü ve tasarruflu olan Türk markalarının kendilerini yabancılara anlatmakta zorlandığını fakat hükümetin markalaşmanın önünü açmak amacıyla başlattığı Turquality programının firmaları cesaretlendirdiğini vurguladı.