Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

VORNE’ye İMMİB İharacat Yıldızları Ödülleri’nde 2. Ödülü

VORNE, İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçılar Birliği) tarafından düzenlenen ‘2009 İMMİB İhracat Yıldızları’ ödül töreninde 2.'lik ödülünü aldı. İleri Kalıpçılık Elektrik Elektrik San. Ve Tic. Ltd. Şti. sahibi ve Genel Müdürü Ömer İleri, 1985 yılında 45 m2'lik bir atölyede başladığı serüvenin çalışma disiplini ve azmiyle bu günlere

yapi.com.tr
VORNE’ye İMMİB İharacat Yıldızları Ödülleri’nde 2. Ödülü

VORNE, İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçılar Birliği) tarafından düzenlenen ‘2009 İMMİB İhracat Yıldızları’ ödül töreninde 2.'lik ödülünü aldı. İMMİB üyeleri, 2009 yılında 29,9 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmişti. Bu başarıda en büyük paya sahip ihracatçı firmaları onurlandırmak ve ürün kategorileri bazında en fazla ihracat yapan firmaları kamuoyuna duyurmak amacıyla Genel Sekrekreterlik bünyesindeki tüm birliklerce düzenlenen ödül töreninde 2.'lik ödülünü alan İleri Kalıpçılık Elektrik Elektrik San. Ve Tic. Ltd. Şti. sahibi ve Genel Müdürü Ömer İleri, 1985 yılında 45 m2'lik bir atölyede başladığı serüvenin çalışma disiplini ve azmiyle bu günlere gelmenin gururunu yaşadığını söyleyerek, bu gibi ödüllerin yeni yatırımlar ve projeler gerçekleştirmek için motivasyon sağladığını belitti.

2010 yılında 25. yılını kutlayan İleri Kalıpçılık Elektrik San. Ve Tic. Ltd. Şti., VORNE markasıyla pencere sektöründe tanınan ve talep edilen bir marka haline geldi. Firma, İstanbul - Hadımköy’de 50 bin m2 açık ve 17 bin m2 kapalı alanı olan yeni üretim tesisiyle faaliyetine devam ediyor.

VORNE, yaptığı yatırımlar, yenilikçi çözümler, basit ve kolay montaj özelliği taşıyan ürünler ve ISO 9001:2000 kalite belgesi ve diğer uluslararası kalite belgeleriyle tescillediği kalitesiyle, Türkiye’nin PVC pencere ve kapı pazarının gelişmesine büyük katkı sağlıyor. İleri Kalıpçılık, VORNE markasıyla 23 ülkeye ihracat yapıyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/vorneye-immib-iharacat-yildizlari-odullerinde-2-odulu_78844.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!